Jump to content

проблем с клапа на парното на а4


ico74

Recommended Posts

колеги имам проблем с централната клапа на парното.духа само по средата неможе да духа на стъклото и в краката .в сервиза е закачиха на компютър и ми казаха че показва че е блокирала.интересува ме мога ли да сваля моторчето без да свалям таблото или по някъв начин да е раздвижа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имах подобен проблем беше ми развален радиатора на парното цялото табло свалях :hilezh: не е болка за умиране няма да се притесняваш.

само където е климатроника това барче в средата се сваля таблото седи. - това е за смяна на моторче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имах подобен проблем беше ми развален радиатора на парното цялото табло свалях :hilezh: не е болка за умиране няма да се притесняваш.

само където е климатроника това барче в средата се сваля таблото седи. - това е за смяна на моторче.

като свалиш жапката ще видиш клапите в какво състояние са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря колеги .само ме интересува има ли някои техническо ръководство за а4 поне като си ремонтирам колата да знам кое как се сваля да не чупя нещо.че ми писна от пишман маистори и скъпи ремонти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега можеш ли да ми обиясниш какво общо има радиаторчето на парното с фреона че са го изпуснали .Предстои ми смяна на радиаторчето затова се интересувам благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...