Jump to content

Много ми придръпва на ниски обороти


Xlopa

Recommended Posts

Ауди А6 163 коня,чипосах го преди година за 200 коня,и досега проблеми съм нямал за почти 50 000 км.Започна да ми придръпва наскоро колата при потегляне на ниските обороти,като мине на 3та предавка и нагоре придръпването изчезва,но взе много често да го прави и направо си дразни,няколко пъти му правих диагностика,дава само една грешка в двигателя - 00542,лифт сензор в едната дюза,замериха ми дюзата в Бош сервиз- оказа се наистина че тя не работи както трябва,но ми казаха че това няма нищо общо с придръпването.Бих бил много благодарен ако някой ми подскаже от какво може да бъде и как да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да ми подскажеш къде да я свърша тая работа,или повечето сервизи биха се справили? Благодаря за съветаМежду другото един разбирач вчера ми съобщи с леден глас,че това няма какво друго да е освен скоростната кутия,и да си наглася 12 000 лева за нова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от скоростната кутия е. мултитроника. Отговорил съм ти в другата тема. И не се притеснявай. мита с 12000 лв е в света на фантазийте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А6 163 коня,чипосах го преди година за 200 коня,и досега проблеми съм нямал за почти 50 000 км.Започна да ми придръпва наскоро колата при потегляне на ниските обороти,като мине на 3та предавка и нагоре придръпването изчезва,но взе много често да го прави и направо си дразни,няколко пъти му правих диагностика,дава само една грешка в двигателя - 00542,лифт сензор в едната дюза,замериха ми дюзата в Бош сервиз- оказа се наистина че тя не работи както трябва,но ми казаха че това няма нищо общо с придръпването.Бих бил много благодарен ако някой ми подскаже от какво може да бъде и как да го оправя.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ МИСЛЯ ЧЕ Е ОТ МУЛТИТРОНИКА. И МОЯТА ЗАПОЧВА ДА ПРЕДЪРПВА КАТО ЗАГРЕЕ. ЧУДЯ СЕ ДАЖЕ ДАЛИ НЯМА ДА СЕ ОПРАВИ КАТО СМЕНЯ МАСЛОТО. ДА ТИ КАЖА КАРАМ СИ Я И ТОВА Е. КАЗАХА МИ ЧЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗНОСЕНИ КОМПЛЕКТА СЪЕДИНИТЕЛИ. ТЕ НЕ СА СКЪПИ, НО МНОГО РЕЖАТ ГЛАВАТА САМО ЗА РАБОТАТА, ЗАЩОТО ОЩЕ МНОГО МАЛКО ГИ ПРАВЯТ. ТЪРСЕХА МИ ОКОЛО 3000 ЛВ. НО ЩЕ ДОЙДЕ ВРЕМЕ КОГАТО РЕМОНТА ЩЕ СТРУВА КОЛКОТО ЗА СЪЕДИНИТЕЛ НА ОБИКНОВЕНА СКОРОСТНА КУТИЯ. НО ЗА СЕГА ГЛЕДАТ ДА УДАРЯТ КЬОРАВОТО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дюзата - искат ми 1100 лв,смяна масло на мултитроник кутия заедно с консумативите - пак там около 1000 лв,и гаранция няма,че придръпването ще спре... Голям кръстопът! Ако е Млтитроника - под 4500 няма да падне,ако търся на старо мултитроник кутия - под 4000 няма да намеря,пък и няма гаранция че няма да има същия проблем и новата кутия....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по тия признаци почти 100% сигурно е че ск.кутия. При мен е абсолютно същото.На този етап си я карам така. За вбъдеще ще видим. Не ми се дават 4000 лв само да се махне това тъпо придръпване от време на време при ниските обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по тия признаци почти 100% сигурно е че ск.кутия. При мен е абсолютно същото.На този етап си я карам така. За вбъдеще ще видим. Не ми се дават 4000 лв само да се махне това тъпо придръпване от време на време при ниските обороти.

Колега имах абсолютно същия проблем. Моята кутия беше първата която Мишо ремонтира. След ремонта все едно се качих на друга кола. Недей да чакаш да ти се пръсне веригата тогава отиваш на вариант втора употреба или 12 000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ СИ Я КАРАМ ТАКА. НО ТОВА НЕ Е ОТ ВЕРИГАТА. А ОТ ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ФРАКЦИОННИ ДИСКОВЕ, КОИТО НЕ СА СКЪПИ. СКЪП Е РЕМОНТА И ФИЛТЪРА С МАСЛОТО. САМО ТОВА ВДИГА ЦЕНАТА. ВСЕ ПАК ВСИЧКО ТОВА СЕ ОПРАВЯ ЗА МАКСИМУМ 3000 ЛВ НЕ ПОВЕЧЕ, ДАЖ Е И ПО-МАЛКО. НЯМА ДА СЕ ОЧУДЯ АКО ПАДНЕ НЯКЪДЕ ОЩЕ ЦЕНАТА. НО МОЯ СЪВЕТ Е ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАШ. КАРАЙ СИ Я. АКО НЯКОГА ЗАПОЧНЕ ПОВЕЧЕ ДА ПРИДЪРПВА Я ОПРАВИ. ДО ТОГАВА МОЖЕ ТЕЗИ СКОРОСТИ ДА СЕ РЕМОНТИРАТ И НА ПО-НИСКА ЦЕНА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...