Jump to content

Отказаха мигачи/аварийки


bobur

Recommended Posts

Здравейте, колеги! От вчера не ми работят мигачите и аварийките...Няколко пъти се е случвало да прекъсват за известно време (в рамките на няколко минути), като съответно индикаторите на таблото не мигат, не се чува и цъкане, но сега тотално отказаха. Проверихме бушоните под предния капак - ок са. Някой може ли да ме насочи къде е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реле, като развиеш таблото над педалите или е захванато самостоятелно с една ламаринка или ако някой е пипал по колата преди тва ще виси пак самостоятелно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реле, като развиеш таблото над педалите или е захванато самостоятелно с една ламаринка или ако някой е пипал по колата преди тва ще виси пак самостоятелно.

Така си е.Другия вариант копче за авариини,без него(ако е счупено)пак няма и мигачи,ама залагам на реле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! От вчера не ми работят мигачите и аварийките...Няколко пъти се е случвало да прекъсват за известно време (в рамките на няколко минути), като съответно индикаторите на таблото не мигат, не се чува и цъкане, но сега тотално отказаха. Проверихме бушоните под предния капак - ок са. Някой може ли да ме насочи къде е проблема?

Здравей колега ,

Пиши как се развиха нещата при теб (къде беше повредата),защото аз от преди доста време бях пуснал тема,подобна на теб . При мен аварийните работеха ,но мигачи нямах и релето чукаше.Пръсках със спрей ,но няма ефект.Все още не съм оправил белята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,

Пиши как се развиха нещата при теб (къде беше повредата),защото аз от преди доста време бях пуснал тема,подобна на теб . При мен аварийните работеха ,но мигачи нямах и релето чукаше.Пръсках със спрей ,но няма ефект.Все още не съм оправил белята.

Ами виж ръчката,на тия години дава ядове.Личен опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...