Jump to content

Врата на Ауди А3, боядисване, изчукване


digitan

Recommended Posts

Здравейте колеги,

интересува ме колко струва нова лява врата за Ауди А3. И втора ръка също.

За да знам колко да си искам от застраовката, че е за смяна...

Иначе боядисването на детайл предполагам че е грубо 200 лева ? Плюс 30-тина за изчукване..

Поздрави :rock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, само от интерес! Къде си застрахован, че ще ти дадат колкото им кажеш? Да идем и ние там! Цената на изчукване е в зависимост от степента на увредата, но дори и за дреболия едва ли ще е 30 лева. А дали ще е нова или втора употреба, зависи от това какъв вариант ще избереш за ремонта.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, само от интерес! Къде си застрахован, че ще ти дадат колкото им кажеш? Да идем и ние там! Цената на изчукване е в зависимост от степента на увредата, но дори и за дреболия едва ли ще е 30 лева. А дали ще е нова или втора употреба, зависи от това какъв вариант ще избереш за ремонта.

Приятелю искам да знам колко да очаквам и дали да искам да ми я оправят те или да си взема директно парите. Застрахован съм в Армеец.

От автокаското мисля че плащат все едно за нова врата, а мен това ме интересува.

Моля те, кажи ми щом като няма да е 30 лева, колко смяташ че ще бъде за дреболия както и за не чак такава дреболия. Благодаря ти. :flipoff:

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От автокаското мисля че плащат все едно за нова врата,

Ами не е точно така колега! Зависи от толкова много фактори сметката, че такова опростяване не е възможно. За нова вратица трябва съответният инспектор да прецени, че не става за възстановяване по трите степени от едно до три. После, нова, нова, ама колко да е нова. За баш нова трябва и колата да е нова, иначе минаваме на втора употреба, защото сумата няма да я покрие. И накрая- щом ти си преценяваш, че вратицата е за нова, то тя не е в цветущо състояние, нали? Значи и евентуалното изчукване няма да е с два удара с теслата. Цената зависи от майстоа, пораженията и т.н. Успех!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и моята я бяха ударили и ми се наложи да търся предна лява врата. За А4 намерих оферти за 130, 100 и накрая я намерих и за 80 лв втора ръка без удар и без кит по нея с оригиналната боя. Всичко е въпрос на късмет :hilezh: Разгледай обявите тук във форума, може и да намериш нещо. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде си колега?Ако си близо до Варна си вземи възлагателно писмо и ела при мен.Ако не, то не се подлъгвай да минаваш щетата по експертна оценка.Ще ти хвърлят 200лв. и ще се чудиш какво да правиш.За нова врата не мисли от порядъка на 1000лв. е За 2ра ръка всичко зависи от състоянието и и кефа на собственика на моргата от ,която ще я купиш.За възстановяване,ако си решил, по пътя а логиката най-вероятно ще е на 3та степен,ако изобщо става да се възстанови,тогава си приготви около 400лв. и ще я имаш перфектна!Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...