Jump to content

От къде спирачни дискове за апарати Брембо/Порше?


Recommended Posts

От няколко дена съм собственик на апарати от Порше 968/Ауди РС2.

Апаратите са за дискове 299/25мм. Главината ми е 5x112.

От какъв автомобил да търся подобни дискове (ако може и разглобяеми) ?

Има ли вариант за качествено рециклиране на накладки.

Накладки "Pagid black", с каквито са апаратите в момента, в Проспийд струват 450лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена съм собственик на апарати от Порше 968/Ауди РС2.

Апаратите са за дискове 299/25мм. Главината ми е 5x112.

От какъв автомобил да търся подобни дискове (ако може и разглобяеми) ?

Има ли вариант за качествено рециклиране на накладки.

Накладки "Pagid black", с каквито са апаратите в момента, в Проспийд струват 450лв.

е ти ме кефиш :) си купиш 4-бутални апарати от РС-2 и ще лепиш накладки :) ,читави накладки еФтини няма за тези апарати,а разглобяеми дискове :rotcol: щом мрънкяш за 450лв...представям си като разбереш цената за дисковете............/май ще им се сърдиш доста време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбирам целта на поста ти ?

Защо след като се предлага изработка на керамичен съединител да не може да се направи качествено рециклиране на спирачна накладка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбирам целта на поста ти ?

Защо след като се предлага изработка на керамичен съединител да не може да се направи качествено рециклиране на спирачна накладка?

поста ми е критичен към теб :rotcol:

ако знаеш какъв е принципът на действие на едното и другото /от по-горният ти пример,накладка-съединител../ изобщо нямаше да го дадеш като пример............

и отговорът ми е, НЕ НЯМА КАЧЕСТВЕНО РЕЦИКЛИРАНЕ НА НАКЛАДКИ.........това е несъвместимо,хем НАДЕЖДНО ХЕМ ЕВТИНО...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че поста ти е критичен към мен, но не ми я ясно с какво съм го провокирал.

Задавам въпрос, без да твърдя нищо, просто търся някакъв съвет.

Ок, рециклирането отпада.

Освен Pagid в нета има и доста по-евтини накладки - от класа на EBC и Textar.

Ако разбирам правилно ти караш доста мощната си кола с накладки от по 500-1000лв. Други алтернативи като Textar, EBC и др. подобни опитвал ли си? И можеш ли да ми дадеш съвет за конкретна марка? Ако се насоча към EBC какъв цвят да търся за всекидневна кола?

поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах, че поста ти е критичен към мен, но не ми я ясно с какво съм го провокирал.

Задавам въпрос, без да твърдя нищо, просто търся някакъв съвет.

Ок, рециклирането отпада.

Освен Pagid в нета има и доста по-евтини накладки - от класа на EBC и Textar.

Ако разбирам правилно ти караш доста мощната си кола с накладки от по 500-1000лв. Други алтернативи като Textar, EBC и др. подобни опитвал ли си? И можеш ли да ми дадеш съвет за конкретна марка? Ако се насоча към EBC какъв цвят да търся за всекидневна кола?

поздрави.

Текстар съм качвал на доста клиенти и някой са доволни а някои не,ЕВС съм карал само с червен и бях много доволен,сега карам с Феродо рейсинг и нещо не ме кефи,доста време търкал и /Ате /на другите си коли,ама и тях преебаха,по-миналата година спирах със Hawk и от тях бях доволен доста..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дена съм собственик на апарати от Порше 968/Ауди РС2.

Апаратите са за дискове 299/25мм. Главината ми е 5x112.

От какъв автомобил да търся подобни дискове (ако може и разглобяеми) ?

Има ли вариант за качествено рециклиране на накладки.

Накладки "Pagid black", с каквито са апаратите в момента, в Проспийд струват 450лв.

Moга да ти предложа подходящи качествени дискове , ако те интерисува цени и на подходящи накладки ми пиши на лично .

Не разбрах ти гладки спирачни дискове търсиш или спортни (надупчени и нарязани ) които също можеш да монтираш естествено .Предлагам и двата варианта , но не разбрах ти какви търсиш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...