Jump to content

A6 2.5.ТДИ Пали трудно сутрин.


Recommended Posts

Здравеите колени,моля кажете откаде е наи вероятно този модел двигател да взима ваздох,проблема е такав че когато колата престои пове4е време,пали трудно,свещите са сменени сас нови.горивен филтар сащо,Усещасе как двигателя припалва за секунди докато стартирам,запалва и гасни,и чак на 3,4 страртиране запалва,мн. ме дразни моля помагаите,Благодаря.

П.П. Имам усеющане че от някаде взима ваздух,а от никаде несе вижда да има изпускаде на нафта.Откаде наи често може да взима ваздох?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колени,моля кажете откаде е наи вероятно този модел двигател да взима ваздох,проблема е такав че когато колата престои пове4е време,пали трудно,свещите са сменени сас нови.горивен филтар сащо,Усещасе как двигателя припалва за секунди докато стартирам,запалва и гасни,и чак на 3,4 страртиране запалва,мн. ме дразни моля помагаите,Благодаря.

П.П. Имам усеющане че от някаде взима ваздух,а от никаде несе вижда да има изпускаде на нафта.Откаде наи често може да взима ваздох?

Не ти задържа нафтата/някъде има клапан и не бачка както трябва/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти задържа нафтата/някъде има клапан и не бачка както трябва/

Благодаря но каде е това клапанче,каде има такива клапани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колени,моля кажете откаде е наи вероятно този модел двигател да взима ваздох,проблема е такав че когато колата престои пове4е време,пали трудно,свещите са сменени сас нови.горивен филтар сащо,Усещасе как двигателя припалва за секунди докато стартирам,запалва и гасни,и чак на 3,4 страртиране запалва,мн. ме дразни моля помагаите,Благодаря.

П.П. Имам усеющане че от някаде взима ваздух,а от никаде несе вижда да има изпускаде на нафта.Откаде наи често може да взима ваздох?

Клапан не търси! Някой ще те посъветват да поставиш такъв, но ефект няма да има. Смени си маркучетата на обратната нафта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...