Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)
Ама ти да не ме набиеш сега? :wall:

Имах впредвид обръщението ти "селски" и "биете глава в земята".Иначе не съм чак толкова страшен :steinigung: .Просто очаквах да кажеш "извинявай не бях прав,изказах се прибързано...." и т.н.

Редактирано от radostin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Додж Спринтер не е Мерцедес Спринтер.

пояснение само... додж спринтер е едно към едно с мерцедеса. Разлики няма. Само дето там, от това поколение ползват 2.7 дизелите. ЛТ-то пък е на една база със спринтера, затова все тая с ква емблема е. Аз имам два спринтера - 311 и 313 и съ бегачки, особено втория. Ти защо не ги харесваш? Заради слуховете, че се запушвали дюзите ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пояснение само... додж спринтер е едно към едно с мерцедеса. Разлики няма. Само дето там, от това поколение ползват 2.7 дизелите. ЛТ-то пък е на една база със спринтера, затова все тая с ква емблема е. Аз имам два спринтера - 311 и 313 и съ бегачки, особено втория. Ти защо не ги харесваш? Заради слуховете, че се запушвали дюзите ли?

Абсолютно точен си за всичко което си написал.Честно казано впечатленията от ЦДИ-то са ми от колегите с които работя.Та те разправят точно че дюзите били с пиезокристали и често правели проблеми.Едната струвала м-у 800 и 1200лв.При смяната често се случвало да счупи капака на клапаните и тогава филма ставал голям.Освен това компютъра давал грешка за некачествено гориво и тогава ДВГ-то изгасвал и те оставял на пътя.Кривяли глави и т.н.Пак ти казвам това съм чувал това ти пиша.Според мен 2.5 тди на ФВ и 2.9 тди на МБ са много добри и надеждни двигатели, но рано или късно ще дадат път на по-новите ЦДИ и помпа-дюза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...