Jump to content

Търся си марку4и за турбото 1.8 А-4ка помощ


Recommended Posts

нови / купували се цял комплект 3 броя / или втора употреба от сервиза ми ме стреснаха с 7 дни срок на доставка и ок 280 лв ,,,някой ако може да се сети нещо друго да помага

Става дума за високото налягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми морга,кви други да са вариантите,или някой от тукашните продавачи "на части втора ръка".

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови / купували се цял комплект 3 броя / или втора употреба от сервиза ми ме стреснаха с 7 дни срок на доставка и ок 280 лв ,,,някой ако може да се сети нещо друго да помага

Става дума за високото налягане

Не могат ли да се почистят???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направи едно запитване до "Тодико Котеви" за изработка на въпросния маркуч. Ето ти и адресче:

Стамболийски

Офис: ул. Найден Геров 24

Тел./Факс: ++359 339 40 37

Мобилен: 0886 20 14 17

Къде да ни намерите -> Карта на гр. Стамболийски

Web: www.todiko-kotevi.hit.bg

E-mail: todiko@mail.bg

Работя с тях и смея да твърдя че си разбират от работата а цената предполагам няма да надхвърли и половината на новия/те маркуч/и

Маркуча се изработва по зададени размери на накрайниците и работно налягане на самия маркуч. Един съвет от мен най-добре ела на място естествено преди това се уточнете по телефона.

ПС: поинтересувай се колко е работното налягане защото понятието ВИСОКО НАЛЯГАНЕ е доста обширно :steinigung:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нови / купували се цял комплект 3 броя / или втора употреба от сервиза ми ме стреснаха с 7 дни срок на доставка и ок 280 лв ,,,някой ако може да се сети нещо друго да помага

Става дума за високото налягане

Колега , не се стягай /като Ц200/колко са дълги тея маркучи,колко броя са и читави ли са накрайниците.......за да ти дам цена...0888/967540/София,Надежда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега направи едно запитване до ....................
Колега , не се стягай ...............

човека пита за съвсеееем друг вид маркучи,вие му говорите за хидравлични такива,той за турбопътищата,едното няма нищо общо с другото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека пита за съвсеееем друг вид маркучи,вие му говорите за хидравлични такива,той за турбопътищата,едното няма нищо общо с другото.

Колега а ти звънна ли да попиташ дали могат да извършат услугата ? :blackey: Опитах се да помогна така че един телефон нее болка да се завърти. Дейността им не се ограничава само в хидравлични маркучи и елементи именно поради тази причина го насочих към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а ти звънна ли да попиташ дали могат да извършат услугата ? :hilezh: Опитах се да помогна така че един телефон нее болка да се завърти. Дейността им не се ограничава само в хидравлични маркучи и елементи именно поради тази причина го насочих към тях.

ахам,случайно съм звънял и случайно познавам хора от него край,занимаващи се с точно такава дейност. :)

Не ставаше дума дали правят такива маркучи,а за какво точно пита колегата,знам им дейноста прекрасно на стамболовци :stop: .

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

х 100 на всички минах през Бош сервиз , смениха я гадинката 220 лв и слу4айно откриха 4е колата ми вървяла на 3 цилиндъра ...та сега е с нова клапа и е като нова :respekt: а да Ѝуве е сервиза почвам да ги хваля яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...