Jump to content

A3 facelift фарове


didooo

Recommended Posts

Здравейте колеги, от скоро имам а3 97 година и ще слагам ксенон на късите, та въпросът ми е ако реша след време да си сложа фейслифтовите фарове дали ще мога да си ползвам същия ксенон? Еднакъв ли е стандарта (Н1, Н7???) на старите и на новите и има ли значение че новите са с лупите? И последно не мога да разбера на новите фарове късите отвътре ли са или отвън, защото на старите са отвъншната страна на фара?

Благодаря предварително за отговорите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от скоро имам а3 97 година и ще слагам ксенон на късите, та въпросът ми е ако реша след време да си сложа фейслифтовите фарове дали ще мога да си ползвам същия ксенон? Еднакъв ли е стандарта (Н1, Н7???) на старите и на новите и има ли значение че новите са с лупите? И последно не мога да разбера на новите фарове късите отвътре ли са или отвън, защото на старите са отвъншната страна на фара?

Благодаря предварително за отговорите!

Здрасти колега,

значи на фейстлитовите фарове късите са отвътре, крушките са H1 и са с лупи, което е много по добре за ксенон (по-добре насочват светлинният поток). Твоите крушки най-вероятно са Н7 и ако решиш да си сменяш фаровете няма да можеш да ги използваш на късите, но стават за дългите.

Поздрави, и дано съм ти помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха, благодаря ти много за инфото ще ми бъде от полза. В крайна сметка няма да се отказвам от ксенона на късите на сегашните, после ще си направя би ксенон, единствено се отказах от това да слагам на сегашните Н4 биксенон на халогени и дълги, защото после ще са ми напълно излишни, фейслифтовите нямат халогени ако не се лъжа те са в бронята...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Колеги, и аз съм в момента в същата ситуация. Тъкмо си купих фейслифтови фарове от колегата Sacheto, а в момента съм с H7 Premium кит на Luxima. Някой случайно да знае дали ако си купя само H1 крушки от тях ще могат да ползвам старата инсталация или трябва да купувам направо цял нов кит? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...