Jump to content

Багажник Б4 Авант


HaLoV

Recommended Posts

Счупено е едното краче на дръжката.Пробвах да го залепя, но повърхността е малка, а и е направено от някаква сплав, която трудно се лепи.Дайте акъл какво да правя?Търсих по моргите - тия аудита са дефицит там... , в магазините не намирам?Някаква алтернатива или от къде мога да си купя и на каква цена?Благодаря предварително и внимавайте къде си оставяте колите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагаха ми с поръчка,200лв.Търси по моргите.Колегата More имаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не разбирам кое краче точно ти се е счупило ,но на мен постоянно ми падаше една дебела ос, която изтънява в двата края.Знаеш колко атлетичен трябва да бъде човек за да влезе в багажника, а аз имам и мрежа та направо не ми се сеща какво нещо е да се прехвърля и през двете метанови бутилки , майко ,майко......

Та от толкова зор. Зех ,че овързах тази ос за двете крачета на дръжката с медна тел-хем е мека, хем е здрава (2 квмм) пробвай нещо такова .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята се счупи точно по същия начин. В Унитрейд с поръчка ~270 лв. При колегата emsi_audi имаше втора ръка. Не знам дали има още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах за такава дръжка колегата more. Виж какво ми отговори той:

more

Здравей колега, имам една дръжка била е счупена но е направена доста здраво, 70 лв и търся.

Дано да ти свърши работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах за такава дръжка колегата more. Виж какво ми отговори той:

more

Здравей колега, имам една дръжка била е счупена но е направена доста здраво, 70 лв и търся.

Дано да ти свърши работа!Виждах я и мисля че е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много благодаря за отговорите.Чакам един приятел да се обади и да каже дали ми е намерил.Ако не е намерил ще се обърна към колегата more.Още веднъж благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговорите.Чакам един приятел да се обади и да каже дали ми е намерил.Ако не е намерил ще се обърна към колегата more.Още веднъж благодаря!

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батка , и на мен ми се счупи дражката , има я с порачка но наистина струва между 200 и 210 лв. аз си реших проблема като си сложих машинка за централно и ми я варзаха кам алармата. след задарцане на бутон ми отключва багажника .това беше наи ефтиния вариянт .всеки алармаджия може да ти направи. пробваи ако ня намериш дражка .от 1 год сам така и нямам проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...