Jump to content

ETKA 6 - Теглете безплатно на воля!


Guest Lord of the Rings

Recommended Posts

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички Аудисти. За подарък ето ви линк от където да си изтеглите новата ЕТКА!

Лично си я изтеглих и инсталирах върху WIN2000 - работи перфектно!

http://fs2.viniti.ru/download/etka.rar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ama najsh li kak se mykne s 3-4 kb/s

аз започнах да го тегля на 31ви към 15:00 и до вчера се точеше с по-мелко от 1к едва тази сутрин го доизточих с 15-18к.

Изтегля се rar файл-разархивира се във CD image iso файл - след което се генерира самото инсталационно CD - аз го направих със Undisker, може и със Nero но трябва да го записваш на CD. Undisker позволява всичко да става на харда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ami trqbva da se registrirash na free.evro.net ili free.techno-link.com ili razni drugi i da go uploadnesh tam s nekkyf FTP klient  

estestveno 4e trqbwa da imash i dobra vryzka :shock:

Аха... Да ама скоро няма да стане :) Връзката ми е добра, но почти си изчерпах лимта за този месец. Изтеглих два филма и ЕТКАта и сега чака следващия месец ще тегля повече.... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой може да ги спира? Интернет все още не се администрира от никого. Никой не може да ми забрани да си сложа FTPserver на компютъра и да шерна файлове в мрежата... е ако си плащам трафика :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, идеални неща няма :roll: :roll: Все пак не ми се вярава някой да тръгне да администрира Интернет - първо, че е непопулярно, освен това ще му излезе и доста скъпо .... на дали си струва :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Много са и високи изискванията на тази ETKA.

Изисква 1200/1040 разделителна способност.

Явно няма да мога да си я пусна

Защото има чертежи на доста дребни детайли и иначе не става... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...