Jump to content

A3 Проблем с ръчката на фаровете


StFuIsM

Recommended Posts

Здравайте :zustimm: Понеже съм нов и наскоро си купихме колата (A3 `96) всичко точно,само където ръчката на фаровете е прецакана.

Няма дълги,пускат се единствено на светкавица.Може ли по някакъв начин да се поправи или трябва да се сменя с нова?

Благодаря предварително. :zustimm::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Поправя се . Отиди при някой сръчен маистор-жичкаджия и ще ти го ремонтира с/у 20-30 лв.

Може и направо ново но по-скъпо идва.

Междо другото и аз в момента съм с същия проблем , обаче не само дълги не ми светят но и габаритите от дясно, и вчера ходих до майстор и ми каза как стоят нещата.

Миналата седмица , като бях пак до майстора имаше една А3-ка , пак със същия проблем.Явно са чупливи тия лостчета или лоша експлотация :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Поправя се . Отиди при някой сръчен маистор-жичкаджия и ще ти го ремонтира с/у 20-30 лв.

Може и направо ново но по-скъпо идва.

Междо другото и аз в момента съм с същия проблем , обаче не само дълги не ми светят но и габаритите от дясно, и вчера ходих до майстор и ми каза как стоят нещата.

Миналата седмица , като бях пак до майстора имаше една А3-ка , пак със същия проблем.Явно са чупливи тия лостчета или лоша експлотация :birthday:

Може и така да е.Благодаря ще пробвам и твоя вариант ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай първо да пръснеш малко WD-40 там където можеш и да раздвижиш ръчката, може да е замърсено и да не прави добър контакт. При мен беше така и след напръскване с WD-40 се оправи.

Успех!

Редактирано от Kriss2.6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравайте :) Понеже съм нов и наскоро си купихме колата (A3 `96) всичко точно,само където ръчката на фаровете е прецакана.

Няма дълги,пускат се единствено на светкавица.Може ли по някакъв начин да се поправи или трябва да се сменя с нова?

Благодаря предварително. :D:)

Аз също го имам този проблем, пиши ако има развитие. Даже имам и ново лостче купено от колега във форума :bia: обаче ме притеснява свалянето на волана заради еърбега.Успех

Редактирано от vankataa73
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят съвет е направо да си купиш лостче с темпомат функция. Гледам си с тди, така че нямаш ядове. Във фв форума има тема за продажба, пък за монтажа мистя тия дни най-после да пусна една подробна тема за монтаж на А3. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...