Jump to content

Проблем с централното на А4


aizal

Recommended Posts

Колеги предполагам, че е имало подобни теми, но аз така и не можах да открия за моя проблем.

Става въпрос за следния проблем: от няколко месеца насам когато си отключвам и заключвам колата с дистанционното централното не сработва, при опит да я заключа с ключа от шофьорската врата се заключва само тя. Странното е, че не го прави всеки път, но последната седмица зачести драстично. Предполагам, че проблема е във вакум помпата, но не съм сигурен. Молбата ми е ако някой може да каже каде се намира и дали правилно съм се насочил към нея.

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен имаше проблем с централното и проблемите бяха следните: Първо имах проблем със спукани спойки и един "специалист" рови някъде отзад в багажника мисля, че в дясната страна беше и презапойва. Беше в началото когато взех колата и още гледах като стършел и затова информацията ми не е много конкретна. Второ, оказа се, че явно като са сваляли кората на пасажерската врата понеже имаше проблем и бяха счупени водачите на стъклото, бяха закачили неправилно жилото за отваряне на вратата, поради което опитах ли се да заключа винаги някоя врата се затвори други се отворят и не можеше да се заключат едновременно всички. След като свързах жилото нормално, се оправи и посредством централното започнаха всички да се заключват. Ако тези неща те насочат ги използвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и при мен имаше проблем с централното и проблемите бяха следните: Първо имах проблем със спукани спойки и един "специалист" рови някъде отзад в багажника мисля, че в дясната страна беше и презапойва. Беше в началото когато взех колата и още гледах като стършел и затова информацията ми не е много конкретна. Второ, оказа се, че явно като са сваляли кората на пасажерската врата понеже имаше проблем и бяха счупени водачите на стъклото, бяха закачили неправилно жилото за отваряне на вратата, поради което опитах ли се да заключа винаги някоя врата се затвори други се отворят и не можеше да се заключат едновременно всички. След като свързах жилото нормално, се оправи и посредством централното започнаха всички да се заключват. Ако тези неща те насочат ги използвай!

Благодаря, ще го имам впредвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е отстанен :flehan: оказа се, както мислех вакум помпата, която се намира в дясната ниша на багажника в нещо като дунапренен кожух. Като я разглобих видях :respekt: че половината платка е окислила и на места покрита с ръжда. Със една четчица и малко спирт зачистих платката и всички клеми, изчаках да изсъхне и сгобих. Работи безупречно.

Хиляди благодарности на gogobogo за подробните указания

P.S. два месеца мъки решени за 30 минути и никакви средства

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...