Jump to content

Пак за имобилайзера. Лампата мига непрекъснато


mumak

Recommended Posts

Колеги и при мен се появи извесния проблем с имобилайзера. Тази сутрин колата( A4 B5 AHL 2000г.) припали и веднага угасна! Лампата на имобилайзера мига непрекъснато. След като изчетох всичко което откри търсачката опитах някои дейности- пробвах и четирите ключа, опитах с откачане на акумулатора за няколко минути, отворих и почистих буксата на антената на четеца на ключа-нищо не помогна! Приемам всякакви съвети или помощ от колеги които разполагат с необходимото желание, време и техника. Благодаря предварително!

Редактирано от mumak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз го имам този проблем понякога и нямам намерение да давам пари за глупости.Вкарваш ключа и го изкарваш 2-3 пъти бързо и след това палиш или преди да запалиш даваш на контакт изчакваш малко ако лампата не изгасне вадиш ключаправиш горното упражнение и пак пробваш като загасне палиш.Изглежда дълго,но отнема 15-20 секунди максимум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах този метод стотина :blink: пъти и с трите ключа, ако беше запалила щях да я закарам при някой майстор, за съжаление не върза...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го имам тоя проблем ама при мен нлампата не свети припалва и гасни а това не е хубаво особенно зимата на - темпетатури

няма ли някакъз начин да се премахне тоя емобилайзер

ако някой знае някво решения на проблема да пише

срамота що годе нови коли а неможе да запалиме :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че колегата е оправил проблема благодарение на вещата намеса на Vladko от VWclub.bg

Евала на колегата който се отзова за 1 час и то в неделя. ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно! Трябва да благодаря изключително много на колегата Vladko :lol: за доброто отношение и професионализъм, както и на колегата slance9 за многостранното съдействие! Козата сака пръч, а колата Майстор,това е :lol: !

Редактирано от mumak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

дане отварям нова тема ще попитам в тази каде се намира тоя емобилайзер защото мисля да го махам вече писна ми от тва препалване сутрин на -температури пали след тва когато си иска

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах,че колегата е оправил проблема благодарение на вещата намеса на Vladko от VWclub.bg

Евала на колегата който се отзова за 1 час и то в неделя. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...