Jump to content

километраж


vratinkov

Recommended Posts

Можеш, дори имам табло за теб. Ако си от София звънни на 0887700265 и може да се разберем нещо. Аз таблото си го купувах за мен, но се оказа, че моята кола е с по-рядък имобилайзер и не мога да обуча ключовете. Имам и ръчката, с която управляваш дисплей-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш, дори имам табло за теб. Ако си от София звънни на 0887700265 и може да се разберем нещо. Аз таблото си го купувах за мен, но се оказа, че моята кола е с по-рядък имобилайзер и не мога да обуча ключовете. Имам и ръчката, с която управляваш дисплей-а.

за какъв двигател е таблото и какви са му последните 3 цифри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел, последните три цифри не мога да ти ги кажа сега, защото не е при мен. VDO е иначе, от кола 99г. първото поколение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел, последните три цифри не мога да ти ги кажа сега, защото не е при мен. VDO е иначе, от кола 99г. първото поколение.

Аз табло имам обаче незнам как да обуча ключовете? Неможе ли да си ги нося и дват с мен, или незнам даи някакво пояснение как става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои два? Трябва някой, с подходящ кабел да ти прочете пин кода на таблото, освен ако не го знаеш, и след това се обучава елементарно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои два? Трябва някой, с подходящ кабел да ти прочете пин кода на таблото, освен ако не го знаеш, и след това се обучава елементарно.

имаш лс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...