Jump to content

ролки А4 б5


milencho

Recommended Posts

Пичове, докато така загрее колата ми свират бая ролките, предполагам са тези за генератор хидравлика, горе-долу каква им е цената, за ангренажен ремък и ролките за него вече съм питал, ако някой така има бегла представа да каже някаква сума, за да знам какво ме очаква :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обтегач + Ролка на фирмата Flenor ако не бъркам: 100-120 лева.

Паразитна ролка пак на същата фирма: 35 до 50 лева.

Ремъци имат някъкви реплики на Gates или Bosch: 20 до 40 лева.

Според мен 200 + или - някой и друг лев може да ти стигнат.

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
2 -та ремъка + 2-те ролки на ангренажния 200 лв , а обтяжна + обтегач 120 = 320 всичките ролки + ремъци ?

свирене и аз имах

колата я купих преди месец напълно обслужена. нямаше свирене. след 2 седмици започна да присвирва. оказа се че пистовия ремък е прояден отвътре а беше сменян преди месец с ролката и обтегача. по ролката на обтегАЧА имаше набити вътре каучук от ремъка. виновника се оказа шайбата на динамото която е фрайлайф и не бе сменена при прдното обслужване. беше затегнала а от там се прецаква обтегача. Винаги при смяна на ремък проверявайте диднамото. Ремонта ми излезе....

обтегач оригинален ауди 215лв - тук не пестете пари

ролк обтяжна -ИНА 55лв

ремък -23лв

фрейлайф шайба динамо -85лв (RUVILLE 55451) това беше най-евтината шайба която се различаваше съвсем малко от оригиналната която е на двойна цена но стругар я напасна.

тотал - 380лв

Редактирано от ganevson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...