Jump to content

1.8 20V - разход на гориво


rado_83

Recommended Posts

Здравеите колеги,имам един вапрос за разхода на ауди а3 1,8 20в 125 коня.Нормално ли е това време да ми харчи колата става дума за 20 лева А95 минавам 80 километра,по принцип не мисля че е нормално.Колата по някога не държи нормални обороти а 900 като си работи на място но не винаги е така.Ще ви бъда благодарен ако изкажете мнениата си или съветите си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с А3 1.8Т 20V 150 коня съм, от скоро я имам един път съм я засичъл само, и за 20лв (10 литра) А95 изминах 50 мили (80км), и на мен ми се стори много-питах и ми казаха, че за тези двигатели било нормално , и защото било студено това също давало отражение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я ползвам за предвижване до местоработата ми имам 8 километра извън градско,тя загрява на половината път и след 12 часа тръгвам на обратно 8 километра.а може би и дросела,не6то ми играят оборотите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я ползвам за предвижване до местоработата ми имам 8 километра извън градско,тя загрява на половината път и след 12 часа тръгвам на обратно 8 километра.а може би и дросела,не6то ми играят оборотите.

Ами според мен е нормално, тя повечето време се кара студена....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....и А4 ките горят по толкова ....ако искате да са по-икономични си вземете някой smart или mini и ще горят 5-6 на 100км. :hilezh:

... или Ауди ТДИ, ако търсиш този разход :Ъ

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...