Jump to content

Проблем CD fault


Recommended Posts

Проблема е както свиреше CD-то и изведнъж изписа device fault всичките дискове мигат. Някакви идеи.

Намерих нещо в нета http://www.tyresmoke.net/forum/audi-a6-s6/...cd-changer.html

но нещо не загрявам процедурата.

Редактирано от infrared
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Проблема е както свиреше CD-то и изведнъж изписа device fault всичките дискове мигат. Някакви идеи.

Намерих нещо в нета http://www.tyresmoke.net/forum/audi-a6-s6/...cd-changer.html

но нещо не загрявам процедурата.

Откачих акумулатора същия ефект ли е?

А знае ли се кои са му бушоните и къде да ги търся.

Редактирано от infrared
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се с нов, няма оправия. А отвори ли се и не стане, повече в Порше няма да го вземат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
батя, в книжката има описание на всички бушони

пробва ли reset на MMI?

ако не отвори с ваг - ком да видиш какво се случва

Пробвах с ресет мми не става по скоро нещо hardwara е проблем. Как се вади това ЦД.

Редактирано от infrared
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се с нов, няма оправия. А отвори ли се и не стане, повече в Порше няма да го вземат

То проблема да се стигне до отварянето ама никак не ми се занимава.

Някой да знае как са цените на cd-tata

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля 600 лв с връщане на старото. 1000 лв. ако не го върнеш или вече е отваряно. Добре е и да се махнат дисковете от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш си от Порше щипки за вадене и се вади лесно. Ако не се оправи от кабелите си купи ново от сервиза, понеже има протекшън и няма как да си го смениш сам. В Порше няма да ти сложат втора ръка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Мисля 600 лв с връщане на старото. 1000 лв. ако не го върнеш или вече е отваряно. Добре е и да се махнат дисковете от него

Това с поддръжка на MP3 ли , Дисковете как да ги махна като се ошашкало трябва да има някъде таен отвор за аварийни ситуации ама на пръв поглед не виждам такъв.

Протекшъна надали е толкоз проблем като му прехвърлим флаша или оптиката от старото според зависи как е заключено, но ме съмнява по оптика да е заключено. тъпото е че няма време и с него да се занимавам. То като се замислиш за 1000 пари ще си вземеш хора на живо да ти свирят ;)

Редактирано от infrared
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...