Jump to content

AUDI Q7 facelift


Nothelle

Recommended Posts

Здравейте на всички. Напоследък срещам все повече Q7 facelift и много ми допада. Та идеята ми е дали мога да сменя предната решетка и мигачите и да сложа нова решетка и светодиоди. Някой свалял ли е решетка да ми каже дали се сваля цялата броня или може да минем по лесния начин. Има една фирма М–КАР тунинг и предлагат такива. Мислите ли че ше отива повече.Моля да ме посъветвате. Благодаря Ви предварително

post-45741-1276503635.jpg

post-45741-1276503767.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди около 2 седмици ходих на тест драйв на фейстлифта , на шадоу лайн-а много яко седи целия черен с графитени джанти .... но за да си направиш фейстлифт ше ти трябват фарове, стопове/се набиват на очи първоначално като по различни/ и най вероятно още куп други дребни детайли... така че нема да минеш с лекия вариант според мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за фаровете не ми е проблем щото имам вежди на тях които стоят много ефектно и не ми е проблем за фаровете а и новите ми стоят малко.....нещо не ми допадат.просто ме интересува решетката дали се демонтира лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваля се бронята за демонтаж на решетката. Отвътре има болтчета , няколко само , но има и много пластмасови езичета, които се натискат за демонтажа. За опитен човек е максимум 1 час работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...