Jump to content

а3 много въпроси и проблеми


vladp

Recommended Posts

колеги помогнете ми имам много проблеми ще ги изборя и дано да можете да помогнете ,аудито е А3 1.8 20В AGN двигател проблемите са 1: не ми показва температурата на водата когато иска показва когато иска не, 2:трдно пали и сутрин оборотите падат до 500 600 и се едно гасне пресветва лампата на акомулатора и се вдига на 1300 ,3: като си карам и като изклучвам от скорост оборотите падат бързо до 700 и се качват на 900 и сеща се и едно леко прекасване се едно като е на празен ход. 4: про потегляне от светофара подавам гас леко и отпускам съединителя но оборотите пак падат на долу и подавам повече и тогава почват да се вдигат моля помогнете ! четох доста теми но не разбрах дали 100% ще се оправят нещата с подмяна на някои неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смени си термостата, за другото може да е от дебитомер, свещи, ламбда сонда и тн. Колега тази кола не я ли поддържаш поне малко няма как да е наред всичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сум е качвал на ваг каде да отида в пловдив или пук кои има такова нещо щото гледам че бая хора то форума си имат кабели ,сжесхти нови,кабели ,дебитомера е здрав,ланда сонда,здрава колата се подъжа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ходя при Джими в двора на Мототехника. Това е като подминеш Ален Мак по Карловско и първата вляво. Сервиза се казва Елегант и е в дъното.

Иначе наистина доста хора имат кабел. Може да идеш на някоя сбирка в неделя от 18:30 на бензиностанция Итали.

Аз имах сходни симптоми - оказа се датчик на разпределителен вал. Смених го и сега е ОК. На диагностиката трябва да ти излезе.

Редактирано от KaiZen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неска се заиграх и свалих дебитомера и дроесела изцхистих ги до огледало колата се подобри но искам някои ако има кабел и софт. да е вклучим да видим кво ше покаже да не давам излишни пари на маистори и наинакрая да няма нищо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...