Jump to content

Купувам турбо за Ауди 1.6 дизел


georgievaudi

Recommended Posts

Добър вечер на всички!От дълги години в гаража ми стои едно старо Ауди 1.6 турбо дизел и съвсем на скоро ми дойде идея да го реставрирам.До тук всичко е добре,но не и турбокомпресора.Оказа се че е заминал!Та на някой да му се намира такова турбо за Ауди 80 Б2 1.6 турбо дизел?Или поне къде мога да намеря такова нещо?Иначе си обезсмислям цялата работа.Благодаря ви предварително!0885 647998 Кирил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер на всички!От дълги години в гаража ми стои едно старо Ауди 1.6 турбо дизел и съвсем на скоро ми дойде идея да го реставрирам.До тук всичко е добре,но не и турбокомпресора.Оказа се че е заминал!Та на някой да му се намира такова турбо за Ауди 80 Б2 1.6 турбо дизел?Или поне къде мога да намеря такова нещо?Иначе си обезсмислям цялата работа.Благодаря ви предварително!0885 647998 Кирил

Здравей,колега

имам точния двигател с почти ново турбо( ще го снимам и ще ти изпратя снимката)

0888/342457 Николай

Добър вечер на всички!От дълги години в гаража ми стои едно старо Ауди 1.6 турбо дизел и съвсем на скоро ми дойде идея да го реставрирам.До тук всичко е добре,но не и турбокомпресора.Оказа се че е заминал!Та на някой да му се намира такова турбо за Ауди 80 Б2 1.6 турбо дизел?Или поне къде мога да намеря такова нещо?Иначе си обезсмислям цялата работа.Благодаря ви предварително!0885 647998 Кирил

Здравей,колега

имам точния двигател с почти ново турбо( ще го снимам и ще ти изпратя снимката)

0888/342457 Николай

ИМАМ КОЛЕГА ТОЧНИЯ ДВИГАТЕЛ С ПОЧТИ НОВО ТУРБО( ще снимам и ще изпратя снимка довечера )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...