Jump to content

Купувам фарове Б4 купе


skiller_1

Recommended Posts

Здравейте колеги имама проблем с осветлението счупено ми е дясното стъкло на фара (става въпрос за фаровете на купе без лупите двусекционните) и рефлектора ми е почти прикючил. Търся си или цял десен фар от купе или някой ако има само стъкло. За слъжаление от доста време искам да си сложа фаровете с лупите но имам само два десни фара немога да си намеря ляв. В крайна сметка търся десен обикновен купе и ляв с лупа. за контакти 0898432880 скъпе: skiller_1

Редактирано от skiller_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други репдложения за десен фар двусекционен от купе или само стъкло за същия и по-примеллива цена за ляв фар с лупа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други репдложения за десен фар двусекционен от купе или само стъкло за същия и по-примеллива цена за ляв фар с лупа.

колего продавам 2 фара от б4 купе единият е с лепени горни 6типки много добре са направени цената за двата са 260лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравейте колеги имама проблем с осветлението счупено ми е дясното стъкло на фара (става въпрос за фаровете на купе без лупите двусекционните) и рефлектора ми е почти прикючил. Търся си или цял десен фар от купе или някой ако има само стъкло. За слъжаление от доста време искам да си сложа фаровете с лупите но имам само два десни фара немога да си намеря ляв. В крайна сметка търся десен обикновен купе и ляв с лупа. за контакти 0898432880 скъпе: skiller_1

колега имам фарове за в4 170 лева 0884901418

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 170 лв ама от купе ли са със фара и мига4а на едно
с мигачи варвят

от в4 93г са фаровете смисал капака кадето се дига с решетката, имам и за стараат 90 но мися че не са еднакви фаровете

Редактирано от 9640
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не6то не си на ясно със фаровете питах те дали са от б4 купе а не от б4 седан авант и тн. а за 90-ка не стават по дълги са

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...