Jump to content

TT - щора/кора на багажника


Милослав

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

Скоро се рових из ТТ-ееца и се зачудих тази кола не може да няма някаква кора или щора за багажник ... дори ми се струва че има нещо за което да се закачва кора за багажната врата.

Та ще се радвам някой запознат да каже как е фабрично положението ... Замислих се че ако махна фолиото отзад и става като витрина ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се радвам че отново се появи във форума. :hilezh:

Заводско има кора....и се закача на багажната врата, утре ще снимам как е :bia: . А ти би ли ми казал как да затъмня задния прозорец на ТТ-то...в смисъл на колко части да разделя фолиото...3 части хоризонтални ли? или вертикално на 2 части ...

Редактирано от TurboKiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводско има кора....и се закача на багажната врата, утре ще снимам как е :) . А ти би ли ми казал как да затъмня задния прозорец на ТТ-то...в смисъл на колко части да разделя фолиото...3 части хоризонтални ли? или вертикално на 2 части ...

А ти имаш ли? ... Баси знаех си че е имало нещо там ... ако имаш дали има вариант да се направи по калъп/модел? ...

Фолиото при мене е разделено на две хоризонтални части ... и е дразнещо честно казано, но явно няма вариант за цяло парче .. ако искаш може да погледнеш как е при мене да придобиеш идея ...

Аз се радвам че отново се появи във форума. :steinigung:

Хей :) Аз не съм изчезвал, но нали знаеш че повече гледам да чета и по-малко да пиша :)

Ся ме е обзела идеята да се отърва от всички алуминиеви кошове и после ... не знам нямам идея :)

Утре може да се вясна, ти? Нещо бири у квартала?

Редактирано от Милослав
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти имаш ли? ... Баси знаех си че е имало нещо там ... ако имаш дали има вариант да се направи по калъп/модел? ...

Фолиото при мене е разделено на две хоризонтални части ... и е дразнещо честно казано, но явно няма вариант за цяло парче .. ако искаш може да погледнеш как е при мене да придобиеш идея ...

При мен има щора/кора, ще я снимам след малко като слеза до колата..... а къде мога да видя как е залепено фолиото при теб?.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има щора/кора, ще я снимам след малко като слеза до колата..... а къде мога да видя как е залепено фолиото при теб?.

:hilezh:

post-50129-1290445242.jpg

post-50129-1290445248.jpg

post-50129-1290445257.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ся видях че трябва да снимам :flehan: демек сега видях че не си в голямото село :hilezh:

Ще снимам и ще ти кача тук снимките .... Баси какво е захващането на това чудо - покрай третия стоп някак си се хваща или грешно гледам?

От какво е - пластмаса или от каквото са и другито кори?

Някаква идея дали може да се направи такава кора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ся видях че трябва да снимам :rolleyes: демек сега видях че не си в голямото село :hilezh:

Ще снимам и ще ти кача тук снимките .... Баси какво е захващането на това чудо - покрай третия стоп някак си се хваща или грешно гледам?

От какво е - пластмаса или от каквото са и другито кори?

Някаква идея дали може да се направи такава кора?

Отстрани е пласмаса а вътрешността е от плат(син в моя случай), захващането е доста просто отстрани под стопа има две дупки, в тях влиза кората а а за да стегнеш се завиват страничните болтове(некакви специални са тип "тик-так" като тия на якетата дето носим) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се извиня ама забравих да направя снимките днес .... утре ако ме пусне въртележката ги имаш ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак да се извиня тоя път за закъснението - мисля че ясно се вижда къде са снадките от фолио - на снимката даже за по очевадни от на живо :flipoff:

3c93f370e1a31c75.jpg

1a08068fe354f4f1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак да се извиня тоя път за закъснението - мисля че ясно се вижда къде са снадките от фолио - на снимката даже за по очевадни от на живо :hilezh:

3c93f370e1a31c75.jpg

1a08068fe354f4f1.jpg

Мерси, точно това ме интересуваше ..значи на 3 ленти е разделено...мерси...утре се захващам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте!Жена ми ме изяде за такава щора или кора.Проверих в Ауди , но там цената е 680 лева,което е твърде солено)Може ли някой да ми подскаже алтернативен вариант?Благодаря!

Редактирано от teogeo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Жена ми ме изяде за такава щора или кора.Проверих в Ауди , но там цената е 680 лева,което е твърде солено)Може ли някой да ми подскаже алтернативен вариант?Благодаря!

в мобилето например търси ТТ което се продава на части и от него....или в някоя морга също

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...