Jump to content

Емблема на Ауди


wizzow

Recommended Posts

Гледах няколко Южнокорейски сериала в който явно Ауди колите бяха на почит, но ми направи впечетление, че 4-те кръга от емблемата на колите са запълнени, а не празни както оригиналните. Някакво обяснение защо е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно, за да не става толкова очевидна реклама.Друго обяснение, поне аз не намирам.

Гледал съм и други филми на тази филмова компания, но не съм виждал така "прикрити" емблеми, нито на БМВ нито на МБ или Ферари например...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди определено дръпнаха много напред.. и след като вече са задминали БМВ..стават най сериозения конкурент на Мерцедес...това е твърдение на Немските авто инженери. а ето и една интерсена рекламка на Ауди :D:(:D:(:D

http://www.youtube.com/watch?v=fJnaOPzZ_pQ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Имаше една реклама на Форшпрунг, в една лабратория, където един гад наслагваше филмови диапозитиви и накрая стигна до надписа, най-яката реклама за мене. Колкото и да си крива дущата според мен Ауди никога няма да достигнат Мерцедес и БМВ по продажби, имат по изчистен дизайн, на някой това им харесва, на някой не. На мен лично не, нищо че карам Ауди.

Редактирано от wolff1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...