Jump to content

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ти си мислиш , че става аз пък си мисля , че не става <_< Този ми изглежда свален от А3 . Колега наясно ли си точно какво продаваш ? От какъв модел Ауди и от коя година производство е свален ? Ако не си наясно направи една хубава снимка отзад на шлиците - малки ли са големи ли са ...

... За теб е по-добре - по бързо ще го продадеш , а и евентуалните купувачи ще са сигурни какво са купили и няма да търсят по моргите голфаджийски втулки и подобни опасни побългарявания .

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си мислиш , че става аз пък си мисля , че не става :) Този ми изглежда свален от А3 . Колега наясно ли си точно какво продаваш ? От какъв модел Ауди и от коя година производство е свален ? Ако не си наясно направи една хубава снимка отзад на шлиците - малки ли са големи ли са ...

... За теб е по-добре - по бързо ще го продадеш , а и евентуалните купувачи ще са сигурни какво са купили и няма да търсят по моргите голфаджийски втулки и подобни опасни побългарявания .

post-52766-0-11334300-1300952164_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не мога да преценя размера от самата снимка . Но като че е с малките шлици и май си прав , че става за "100 S4 94година" .

При по старите до към 96-97г са с малките шлици - отвора е с диаметър около 2 см . Моята е с такъв .

При по новите модели по принцип са с големи шлици - отвора е с диаметър около 3 см . За да се сложи волан като моя иска леко побългаряване с голфова втулка . Има тема за тази интервенция . Най-добре си е все пак да се пробва на място ...

... и няма нищо по-грозно от стоковия четири-лъчев квадратен волан . Успех с продажбата :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Всичко добре, но искам правата върху снимката. Казвай, че това е дуга снимка а не на реалния волан. Тази съм я правил аз преди година когато си продавах моя:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре, но искам правата върху снимката. Казвай, че това е дуга снимка а не на реалния волан. Тази съм я правил аз преди година когато си продавах моя:blink:

post-52766-0-46181000-1304243242_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...