Jump to content

Въпрос за таблото на А6


Recommended Posts

Аз нямам автопилот ама можеш ли да ми кажеш какво точно може да прави той.И ако знаеш дали могат да ми го сложат.Ама трябва да разбера дали е полезен и дали има смисъл от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам автопилот ама можеш ли да ми кажеш какво точно може да прави той.И ако знаеш дали могат да ми го сложат.Ама трябва да разбера дали е полезен и дали има смисъл от него

Поддържа постоянна скорост без да е необходимо да държиш натиснат педала на газта. За съжаление незная дали е възможно да ти сложат. За магистрала е перфектен. Бяха ми казали, че автопилота го слагали само на типтроник скоростна кутия. Моята е ръчка със 6 скорости, но казват че била някакво специално изпълнение и затова имала автопилот, таблото ми е синьо като цвета на салона и със RS волан. Аз много много не се доверявам на автотърговци но .....

Редактирано от yorg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха ми казали, че автопилота го слагали само на типтроник скоростна кутия. Моята е ръчка със 6 скорости, но казват че била някакво специално изпълнение и затова имала автопилот

Мани ги кви ги дрънкат джамбазите, аз щях да купувам една А4-ка, най-обикновена - 1.8, без много екстри, но имаше автопилот. 96-та беше производство. Да не говорим колко Вектрички след 97-ма имат тая глезотия. Изобщо не зависи от това каква ти е скоростната кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дато му викате "авто пилот" не се ли казваше "круиз контрол"?

Или става въпрос за Боинг 7-ма серия? :birthday:

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дато му викате "авто пилот" не се ли казваше "круиз контрол"?

Или става въпрос за Боинг 7-ма серия?  :birthday:

Е то и темпомат му викат и не знам кво още. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мисля, че круиз контрол=темпомат=автопилот... Все търговски наименования :birthday: Поправете ме, ако греша!

Редактирано от audia6tdi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и мойта е с 6-степенна скоростна кутия и уж модел 2000 я водят всички екстри.Ама сега се чуствам малко преебан.3 пъти на седмица карам Плевен-София щеше да ми е много полезен тоя автопилот.И само не разбрах разликата темпомат и зумер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темпомата ти поддържа зададената скорост без нуждата да си държиш крака на педала за газта.

Зумера ти издава звукови сигнали, при зададени скорости за да те подсеща да намалиш.

Поправете ме, ако казах нещо грешно! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумера на фъншен вид представлява нещо като пищялката на тонколони те ,но е много много по-малък на размери,той издава това писукане,което се чува при определени ситуации!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...