Jump to content

Въпрос за таблото на А6


Recommended Posts

Здравейте нов съм във Форума и имам един въпрос.Значи от скоро карам А6 и на таблото и на борд компютъра ми светкат някакви предопредителни лампи тая на ASR оранжевата вече я разбрах ама понякога пред температурата ми изкача една звездичка и други, които не мога да ги разбера и едно за километража km\h 1 или 2.Та молбата ми е някои ако има линк по-подробен за всички сигнали от таблото моля да помогне.Ще бъда много благодарен!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мараба!

Снежинката се показва когато температурата е близо до 0-та и те предупредява, че може да е станало хвъзгаво по пътя :bia:

ASR е система против буксуване... Доста полезна!

IN.1 и IN.2 ли ти изписва??? Ако е това имаме една торба с теми по този въпрос...

... отивам да ти изровя една тема за останалите сигнални лампи по таблото да се орбазоваш :D

Готово, намерих я! ЕТО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето ти изписва за километража е да по време на движение да си задаваш максимална скорост която като надвишиш таблото почва да писука :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ясно а случайно да знаеш как мога да си я задам тая скорост че при 50км/ч ми присветва и пиука а един път и на 230 ми го направи.То не че нещо ама е дразнещо ако някои знае как да го изключа или аз да си го нагляся.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се движиш с желаната скорост натискаш веднъж, така я фиксираш, след това за да я изключиш задържаш малко повече :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише го в упътването на колата.

Мога да погледна в моето,

но не знам дали е същото като при теб.

Ама аз нямам никакво упътване.На моето модела е 1999

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се движиш с желаната скорост натискаш веднъж, така я фиксираш, след това за да я изключиш задържаш малко повече :D

Ама кое да натисна.Тва с което си занулявам временния километраж???Защото давам Ресет на борд компа и това си остава :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ема то това по в ляво е на оборотомера и с него там пускам някакъв тест маи като го друпна към мен а иначе се сверява с него датата и часовника.Еми мерси много ще го пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ема то това по в ляво е на оборотомера и с него там пускам някакъв тест маи като го друпна към мен а иначе се сверява с него датата и часовника.Еми мерси много ще го пробвам.

Колега, ако говорите за темпомат - при теб се намира на превключвателя за мигачите - пише си AUS, EIN, AUFN... Ако не съм разбрал за какво става въпрос - простете :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо на мигачите сега го гледах ама аз ли не виждам  :motz:

Значи е възможно и да нямаш, освен ако в А6-ците не са го монтирали на по-различно място :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за което говорите не е темпомат, това просто почва да писука ако надвишиш максимално зададената скорост, прави се с цел да не го ядеш от към глоби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това дето писука не е ли ЗУМЕРА?НЯкой можели да ми каже на моята(от подписа) това дали може да се настрои да писука като се надвиши-за сега до 180 не съм го чул :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за което говорите не е темпомат, това просто почва да писука ако надвишиш максимално зададената скорост, прави се с цел да не го ядеш от към глоби

да.

А4-ките имат ли я тая екстра да писукат :hilezh: ,за 95г говоря!

не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, то че е зумера, зумера е :) Всяко писукане от него се издава-това е самото устройство, а не някаква екстра....

scythe, не ти ли гори малко много тоя МИГ29 дето караш, пък сигурно и данъка му е висок..... :hilezh::hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях снимките ама мойто въобще няма такова на мигачите пък го водят всички екстри.Що така незнам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях снимките ама мойто въобще няма такова на мигачите пък го водят всички екстри.Що така незнам

От там командвам автопилота, но незнаех че служи за нагласяне на мах скорост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...