Jump to content

Продавам кабел VCDS 10.6 - 70 лева


Recommended Posts

Здравейте! Продавам VCDS 10.6

Това е последната стабилна версия на VCDS, която работи без проблеми за сега. Работи със всички коли от VAG групата (VW, Audi, Seat, Scoda) за колите, които са по стари от 1995 година се използва преходник 2х2.

5489787542_0eb98a7617.jpg

IMG_0325 by terzov, on Flickr

Цената е 70 лева

Намира се в Пазарджик, но мога да го изпратя навсякъде с куриер или да го дам лично, когато идвам до София или някъде другаде.

За контакти на ЛС или Скайп: t3rz0v

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вече имам нови налични бройки!

Работят без каквито и да е било проблеми!

P.S. Нямаше как да си редактирам предните два поста и за това ъпнах темата по този начин. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей! Няма как да не предлагам софтуера..... :bia:

В комплекта има диск със VCDS 10.6 и няколко по-стари версии. Драйвера е интегриран във инсталатора на програмата и се стартира след инсталиране на софтуера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колегата е пич,едно галето се прецака и го замени за ново без да каже гък.Евала :birthday:

Не че си длъжен ,като се има в предвид от къде идва кабела но постъпката е достойна за уважение.Успех с бизнеса :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих преди месец кабел 10.6 от колегата. Всичко работи много добре и съм много доволен. Успех с продажбите и да се счита за ЪП.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, колега Терзов. Имам следният софтуер VCDS Release 10.6,4 и си търся кабел който да работи безпроблемно с него. Твоите кабели дали стават. И какво можеш да ми предложиш. Благодарности.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Към кабела с диска и програмата има ли упътване за работа с инсталираната програма на български. Има ли проблем, ако с компютъра с който правя диагностиката на автомобила постоянно работя в интернет - ъпдейтване и бъгвне. Слесд преинсталация на компютъра може ли отново да се инсталира програмата и еветуално на друг копютър. Автомобилът ми е Ауди А4 Б6 1,9 ТДИ 131кс. 2002г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!

Няма никакъв проблем при продължителна свързаност с интернет и пуснат софтуер за диагностика.

Софтуера може да бъде инсталиран на всеки един компютър, но може да бъде използван само с този кабел.

В комплекта има ръководство за инсталация на български език.

Може да се свържеш с мен по телефона - 0894 523 532

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...