Jump to content

Продавам часовник Tissot PRS 516 Automatic


Recommended Posts

Здравейте. Продавам Tissot PRS 516 Automatic, модел T91.1.417.31

Оборудван е със ETA калибър 7750 Valjoux .... 25 камъка, пауър резерв ... мисля че е добре познат на повечето хора.

Часовника е чисто нов пълен комплект, но без гаранция за България (аз гарантирам че реално няма какво да му се случи ако се използва нормално)

Снимките даже в случая не мисля че бяха нужни, защото нямам чак толкова хубав фотоапарат и времето беше мрачно при снимките... но най-добре да се види, че няма никакви забележки, все пак си е нов и никога не е слаган на ръката.... ::up::

Характеристики за модела:

Тип механизъм - Автоматичен хронограф

Водоустойчивост - 100 метра

Диаметър на касата без коронката - 42мм

Дебелина на часовника 15мм

Вид на предното стъкло - Сапфир Кристал

Циферблат - Бял

Каишка - Черно-кафява кожена със закопчалка тип "пеперуда"

dsc08931.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc08898r.th.jpgdsc08899i.th.jpgdsc08900f.th.jpgdsc08901h.th.jpgdsc08902t.th.jpgdsc08903s.th.jpgdsc08904.th.jpgdsc08905q.th.jpgdsc08906a.th.jpgdsc08908f.th.jpgdsc08910.th.jpgdsc08924o.th.jpgdsc08925q.th.jpgdsc08932n.th.jpgdsc08933x.th.jpgdsc08935.th.jpg

Цена 1375 лева

По принцип се намира в Пазарджик и по куриер не мисля да го пращам, защото ще излезе изключително скъпо. Препочитам да си разделим с някой пътя, но не и да се занимаваме с куриери.

За всякакви други въпроси можете да се обръщате към мен на ЛС или на Скайп: t3rz0v (там можете да получите телефонният ми номер също)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

много е хубав колега, но е много скъп за моя джоб :rolleyes: Успех с продажбата :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...