Jump to content

Купувам Аudi 80


Recommended Posts

Здравейте колеги,търся да закупя точно този модел на Ауди 80 в добро здраве по възможност и на разумна цена цена,

като задължителното ми условие е да е бензинов автомобила,а ако има и АГУ е за предпочитане.

Ако някой има нещо впредвид да предлага оферта със снимка тук в темата,мейл method_man2000@mail.bg или на скайп

skype_man1914

От Габрово съм и тел. евентуално за връзка 0887293411

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,търся да закупя точно този модел на Ауди 80 в добро здраве по възможност и на разумна цена цена,

като задължителното ми условие е да е бензинов автомобила,а ако има и АГУ е за предпочитане.

Ако някой има нещо впредвид да предлага оферта със снимка тук в темата,мейл method_man2000@mail.bg или на скайп

skype_man1914

От Габрово съм и тел. евентуално за връзка 0887293411

Поздрави!

Здравей, колега. Имам едно,което много не ми се продава, но съм се спрял на една А6-ца. Колата е 90 год., 1800 см3, син металик, карбуратор 90кс, АГУ Ловато с преглед от преди 1 седмица, климатик (работещ перфектно), АВС, хидравлика, 4ел. стъкла, ел.огледала,МР3,ксенон. Колата я карам само аз от 2003год. и за годините си е много запазена. Салона е в мн. добро състояние, отвън има забележки, но като за 21 годишна кола е супер. Друго не се сещам цената е 2000лв. Телефона ми е 0888546629 Георги, колата е в Стара Загора.

Здравей, колега. Имам едно,което много не ми се продава, но съм се спрял на една А6-ца. Колата е 90 год., 1800 см3, син металик, карбуратор 90кс, АГУ Ловато с преглед от преди 1 седмица, климатик (работещ перфектно), АВС, хидравлика, 4ел. стъкла, ел.огледала,МР3,ксенон. Колата я карам само аз от 2003год. и за годините си е много запазена. Салона е в мн. добро състояние, отвън има забележки, но като за 21 годишна кола е супер. Друго не се сещам цената е 2000лв. Телефона ми е 0888546629 Георги, колата е в Стара Загора.

Колата работи перфектно както на газ така и на бензин. Двигателя е перфектен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря за офертите,мисля че скоро ще имаме сделка с коректен колега,който ми направи специално предложение на цена около1100лв за автомобил с АГУ,което е реалната цена на този модел автомобили,съобразена със годините и състоянието на колата!

Поздрави!

Редактирано от bai marin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...