Jump to content

Проблем


querty

Recommended Posts

някой може ли да ми каже от какво може да е това нямам парно :hilezh:)) ..... на ауди а4 климатроника си работи всичко на студено ама на топло го няма никав ..... от какво може да е....

ако някой знае от какво може да е да ми помогне ще съм му много благодарен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или имаш не работеща клапа , или радиаторчето ти на парното ти е запушено . Моето радиаторче беше задръстено с некви г... и го прочистих с Кислол. Сега си работи перфектно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия проблем го имам и аз.На мен ми казаха,че най-вероятно са

накакви клапи(както пише колегата по-горе)които понякога заяждали :flehan:

Колега сподели има ли резултат от Кисола.Успех :)

BRGDS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия проблем го имам и аз.На мен ми казаха,че най-вероятно са

накакви клапи(както пише колегата по-горе)които понякога заяждали :flipoff:

Колега сподели има ли резултат от Кисола.Успех :blackey:

BRGDS

И аз нямах до скоро топло и си мислех че е клапа но се оказа запушено радиаторче на парното. Явно предишния собсвтеник я е карал с кофти антифриз или вода нз. Откачих двата маркуча дето влизат в радиаторчето , и ги свързах с една тръбичка да може водата в двигателя да циркулира. После взех маркуч от пералня маи беше и го вкарах единия отвор на радиаторчето , другия отвор трябва да е запушен. После пълниш радиаторчето с кислол , и той прави няква реакция с котления камък. Но не става бързо , трябва поне 24 часа да стои кислола вътре да може да почисти добре и после отиваш на пароструика и вкарваш водн. струя първо в единия после в другия отвор на радиаторчето, и така го почистих. тази процедура я правих два пъти ,но сега като запаля сутрин колата на 3-4 минута се усеща че започва да духа топло.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...