Jump to content

Navigation Plus RNS-D


Recommended Posts

Колеги, търся диск с навигация за Navigation Plus RNS-D. Някой може ли да ми каже от къде мога да си го сваля безплатно или да се сдобия с такъв по друг начин. Намерих доста торенти, но всички искат заплащане. Има ли разлика между RNS-D и RNS-Е, защото за RNS-Е намерих,но не съм сигурен дали ще трагне? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега нямат нищо общо! Най-малкото RNS-D ползва CD-та, а RNS-E DVD-та :gruebel:

RNS-D няма поддръжка за Audi от има няма 4-5 години вече, така че надали да намериш това което търсиш. А диск, на който да има BG - забрави за случея.. sorry за лошата новина, но това е положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дългото ровене в нета и аз стигнах до този извод, но се надявах някъде да греша. Как то и да е, все пак ще ми трябва такъв диск, защото ми се налага да пътувам в чужбина и по-добре да си ползвам вградената навигация, вместо да купувам друга и да кича предния прозорец :gruebel: Не знам дали има някакво значение, но говорим за Audi Allroad 2002год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Определено се насочи към външна навигация ако мислиш да се доверяваш на такава техника.

В случая марката не е от толкова голямо значение колкото самата карта и нейната детайлност.

Дори и да намериш диск то той ще е със стара база от към пътища.

В смисъл.. няма смисъл от стара карта каквато и да е била тя.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , искам само да попитам как мога да се снабдя с CD -та навигация за Audi Avant 2004 г - Navi Plus за Европа и България - или да си потърся по новият вариант на навигация от а4 avant 2005 което с DVD ???.Благодаря предварително за инфото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни няколко поста по-нагоре, там се намира ето това:

колега нямат нищо общо! Най-малкото RNS-D ползва CD-та, а RNS-E DVD-та :hilezh:

RNS-D няма поддръжка за Audi от има няма 4-5 години вече, така че надали да намериш това което търсиш. А диск, на който да има BG - забрави за случея.. sorry за лошата новина, но това е положението.

Кажи сега колега, кое точно не разбра от това?

с две думи със старата Navi+ (RNS-D - работи със CD-та и дисплея е във формат 4:3) си имаш цветно радио.

ако искаш оригинална навигация си намираш следващото Navi+ (RNS-E - работи с DVD-та и дисплея е във формат 16:9).

btw.. RNS-E започва да се вгражда още в последните години на В6 (2004-та), а не от 2005-та в Б7.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

погледни няколко поста по-нагоре, там се намира ето това:

Кажи сега колега, кое точно не разбра от това?

с две думи със старата Navi+ (RNS-D - работи със CD-та и дисплея е във формат 4:3) си имаш цветно радио.

ако искаш оригинална навигация си намираш следващото Navi+ (RNS-E - работи с DVD-та и дисплея е във формат 16:9).

btw.. RNS-E започва да се вгражда още в последните години на В6 (2004-та), а не от 2005-та в Б7.

Mersi za otgovora , az opredeleno sym s RNS-D i 6te se opitam da mina na varianta RNS-E vuprosa e dali sa savmestimi , no ti sam kaza 4e ot 2004 slagat i na B6 RNS- E - taka 4e bi trqbvalo da stane.Tursi se navigaciq RNS-E !!!.Ako nqkoi ima takava nali4na molq da pi6e- tyrsq!!!

Редактирано от tita
Моля, пиши на кирилица!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здр, реших да не отварям нова тема а да попитам тук, да ли някои знае какъв модел се води навигацията на която дисплея е между километража и оборотомера, устройството за дисковете се намира в багажника, а управлението й е до ръчната спирачка. Става на въпрос за Audi A4 2.5TDI 2003г. (мисля че се води B6). Благодаря предварително.

Редактирано от S_V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...