Jump to content

само за познавачи ...


maf

Recommended Posts

бате, дадох ти вариант, не съм те карал да си купуваш кола оттам а още по-малко да ми пишеш л.с.................. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле просто си споделям мнението с теб нищо повече не се коси ....

ами ти хубаво го споделяш ама момчето ти отговаря на питането и не върви да му се репчиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто помилих за помощ и не съм се репчил на никого даите да се разберем .... нямам нищо против никого .. ок ?

приател много съжалявам че реагирах така,но като видях втория пост на колегата Nico,се раздразних,защото има такива хора които влизат само с целта да се заяждат.много се извинявам още веднъж,и дано ти е интересно в нашия форум :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приател много съжалявам че реагирах така,но като видях втория пост на колегата Nico,се раздразних,защото има такива хора които влизат само с целта да се заяждат.много се извинявам още веднъж,и дано ти е интересно в нашия форум ;)  :)

Много се радвам че все още има хора които си признават грешките и се извиняват ,а не продължават да се конфронтират ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама що в Германия вече да са свършили колите. Откога е така, зашото аз май познавам доста хора с немски коли закупени наскоро.

И още нещо..........

Не съм джамбазин , но всички твърдят, че колите от Германия са доста по-читави от тези в Италия. :dance:

Дали на грешиш!!! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...