Jump to content

Чип за 2,5 ТДИ - 155 к.с.


Recommended Posts

Предлагам страхотен чип за 2,5 TDI - 155 к.с. (фейслифта след 2002) за тези от вас, които имат нужда от повече динамика.

Чипът е разработен в Германия, преминахме през няколко тестови версии до постигането на крайния резултат. Имам го от 4 години и мога безрезервно да ви го препоръчам. Разликата е чувствителна.

Ще споделя някои свои впечатления. Ускорението е драстично по-добро - като натиснете педала усещате тяга - колкото повече - толкова повече. Ускорението на 6-та е като това на 4-та преди чип. За по-ниските предавки няма да ви разказвам - аз карам с гуми 225 и въпреки това ESP-то трудно се справя. Освен удоволствието от по-добрата динамика и еластичност - още нещо ще ви достави удоволствие - по-ниският разход. При икономично извънградско разхода пада до 6,3 (Варна-София-Варна за около 4 часа и половина в едната посока), на магистрално каране разхода е 8,5 (Варна-Атина-Варна за около 11 часа с пресичането на София), а на чисто градско разхода е около 9,5 (във Варна).

Същият чип го имам разработен и за автоматична кутия мултитроник. Също така е тестван 4 години от мой добър приятел - няма оплаквания - само комплименти.

Чиповете сме ги слагали на няколко коли - имаме само доволни клиенти.

Имам оригинални немски софтуер, кабели и компютър. Операцията трае 10-тина минути и е напълно обратима.

Обадете ми се на 0888 207 407 или ми пишете на лични.

Поздрави,

Йордан Банев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...