Jump to content

През колко време се сменят свещите на двигателя?


A3_Ambition

Recommended Posts

Колеги, интересува ме през какъв интервал от време(изминати км) е добре да се сменят свещите и какви са признаците, налагащи тяхната смяна, понеже взех оригинални от Ауди миналата есен и правя таблица за консумативи и пари за тях в момента, та ще съм благодарен на вашата помощ. Също ме интересува и има ли A3 '97 датчик за износени накладки (без бордови е, ако това е от значение) и някой знае ли колко струват оригинални от Порше или от другаде, но с такова качество? :gruebel:

Редактирано от A3_Ambition
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами различно карат свещите. Ама средно по 30-40 000 км. минават. На газ аз ги сменям на около 25 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега, това значи 3-4 години при мен щот засега поне изминавам някъде около 10,000км годишно :angry: А така и така сме тръгнали, за да не спамя, ти на колко време сменяш всичките филтри по колата(бензинов, въздушен, маслен и на купето)? Те едновременно ли се сменят и пак ли се гледат КМ или независимо колко си минал, трябва да ги сменяш на 2 години примерно? Доколкото знам е добре този на купето и въздушния на макс две години, а за другите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...