Jump to content

Табелки за Audi C4 S4


ithilieth

Recommended Posts

Колеги,

Извинявам се, че отварям цяла тема за странния си въпрос.

Попаднаха ми две оригинали табелки S4(за решетката и за багажника, като тази на аватара ми). На предната табелка се бяха разпаднали крепежните елементи и поради тази причина с bison епоксиден метал "залепих" гайки и две шпилки на старите им места.

Обаче като тръгнах да я слагам - греда. Моят капак и решетка са от S6, шпилките минават през решетката, обаче табелката застава на криво. Има ли разлика в дебелината на двете решетки?

То май се е видяло, че ще отивам към S6 изглед, та случайно някой да иска да направим бартер на табелките? Или ако може да предложите друг вариант за закрепване?

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж куатро табелката как се закрепва- с щипки. Помисли и за такъв вариант, като си лепнеш крачета на желаната от теб линия:

o633828189140567500.jpg

П.С. Възможно ли е да опират гайките на шпилките и да изместват табелката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

П.С. Възможно ли е да опират гайките на шпилките и да изместват табелката?

Не Иво, не опират. Аз умишлено оставих шпилките по-дълги, тъй като не знаех старите колко са, с идеята да ги изрежа по-късно.

Закривяването идва веднага щом "нанижа" шпилките на решетката, още преди табелката да дойде до край. Вероятно знаеш, от другата страна на решетката има една пластмасова правоъгълна пластина, на която се завинтват гайките. Не знам дали така е оригинално, като сваляхме табелките от друга S4 така беше направено.

Щипките, които са за "quattro" табелката са готини, но ми се иска да затрудня малко хлапетата.

А задната, с какво да я лепя?

Едит: Не успях да открия достатъчно широка двойно лепяща лепенка.

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабрично е с пластмасова планка за контра и винтчета- не намирам темата в audiworld.com- форумите, там един пич си беше лепил отчупените винтчета и имаше снимки.

Можеш с 2 успоредни ленти двойнозалепваща лента да залепиш задната, на 3М съм виждал и по- широка, важното е да е за външен монтаж.

Предната явно е съобразена със спецификата на извивките на решетката. Не се престаравай със закрепването, за да не ти потрошат решетката :hilezh:

EDIT: сходна идея, но май е на Б5 решетка

s4-rs4-1.jpg

s4-rs4-2.jpg

s4-rs4-3.jpg

s4-rs4-4.jpg

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...