Jump to content

30 ot 100 provereni Audita sa kradeni...


Guest hellix

Recommended Posts

Вчера по новините са казали че при проверка на КАТ от 100 случайно проверени Аудита около 30 са се оказали крадени...това ще рече всяка трета.Аз си купих моето преди 3 дни от Горубляне. Ауди 80 1,8s автоматик 1990 година.Оправихме прехвърлянето.Номерата на двигателя и шасито съвпадат с тези в талона.Платени са ми всички такси и документите който трябва да имам са в мен.Вчера минах и го регистрирах в данъчното и сега ми остана само да мина през КАТ да ми сменят номерата и талона...Да отида ли или да не бързам ,а да потърся някакъв начин някой да го провери предварително..че иначе увисвам с 3700..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tova che nomerata savpadat, ne oznachava che ne sa prenabiti.

Mislia che ima opcia sreshti zaplashtane da ti proveriat dali sa prenabiti nomerata - samo sam chuval e vazmojno, no ne az ne sam go pravil i ne znam realno kade i kak.

Pri KAT parvo gledat dali sa prenabiti, a posle praviat i proverka v Interpol mislia dali kolata ne e kradena i ako ne e, ti davat novia talon.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси дано,но при положение че е карана тук година и нещо трябва ли да я проверяват пак в Интерпол..

Ще ти правят сверка на номерата при прехвърлянето.

Ако си я закупил от друга община - ще правят проверка в Интерпол, която е около 2 седмици.

Примерно, ако си от София и я регистрираш в София, но сегашната регистрация на автомобила е от Враца - ще направят проверка в интерпол.

Абе всъшност, щом сменяш регистрационните табели - правят проверка. Даже май се плаща и някаква шибана еко такса, ако не е била платена вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си я закупил от друга община - ще правят проверка в Интерпол, която е около 2 седмици.

Така си мислиш :D Мойта като я регистрирах в КАТ Плевен също искаха да идвам след 2 седмици, обаче се оказа че случайно баща ми познава жената която приема документите и въпроса се реши с 2 минутен разговор до София :!: Просто тия запитвания пътуват маса време между 2 града, същата работа както и с талоните.. Поне 4 месеца го чакаш :D :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато се занимавах с продажбата на остатъците от аудито си разбрах некой интересни факти.

Например всеки може да си купи само РЕГИСТРАЦИЯ на ударен автомобил, на мен ми даваха 500-700лв само за блока + VIN plate. Така че за някакви смешни пари един краден автомобил може да се нарпави абсолютно легален.

В тоя ред на мисли, избягвайте следния номер на шаси:

WAUZZZ89ZJA335906

и код на двигател:

NG 027522

Най-вероятно ще пуснат друга кола с моите номера, а тя или ще е крадена или ще е снаждана от тежко ударени коли. Даже докато я прехвърлях се бяха опитали "небрежно" да подменят кода за годината от J на L, нотариуса съответно я прехвърли без забележки :D да не говорим че и номера на двигателя бяха написали С027522 че нямали латиница на машината! Никъф проблем, мажат с коректор отгоре и ги направиха както искам, но сигурно после са си ги коригирали както им изнася.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sega ako niakoi si vzema kradena, koeto e stanalo ve4e ,shte kara s tvoita registracia i shte mu dreme na onaia rabota. na men mi davaha S3 za 10000 lv i mi kazaha da si nameria edna udarena za registracia i posle da se opraviam ama me fana shibeto da niama akcii i da se polu4e problema.sa shtiaha da sa 31 kradeni . za jalost moje da se padne na takava i bez da ia pravish

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Мерси дано,но при положение че е карана тук година и нещо трябва ли да я проверяват пак в Интерпол..

Ще ти правят сверка на номерата при прехвърлянето.

Ако си я закупил от друга община - ще правят проверка в Интерпол, която е около 2 седмици.

Примерно, ако си от София и я регистрираш в София, но сегашната регистрация на автомобила е от Враца - ще направят проверка в интерпол.

Абе всъшност, щом сменяш регистрационните табели - правят проверка. Даже май се плаща и някаква шибана еко такса, ако не е била платена вече.

Приятелю моята я купих от Пловдив и беше с пловдивска регистрация и никаква проверка в Интерпол не са ми правили дадоха ми веднага и двата талона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...