Jump to content

а6 2.5тди 99г питане за климатроник


foryoko

Recommended Posts

колеги не забелиазвам конденз да се сти4а под колата при работа на колата на климатик поне 1 4ас. имам самнениа 4е се сти4а в купето интересува ме каде се намира отдушника за конденза.благодариа предварително :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на баба си в дивия,онзи ден и аз го ядох,като открих че лаптопа ,който седи в краката на пасажера е мокър,подивях от яд,трябва ти подемник за да свалиш термо щита от дясно около средата над скоростната кутия,много гадно,аз реших проблема като свалих жабката,мокета се обръща малко ,намира се гадния маркуч,който на всичкото отгоре е и трудно достъпен,внимателно пъхаш тел или друго гъвкаво нещо за да отпушиш маркуча,от долу има нещо като подвижна тапа и тя се залепва от гняста.Караш после няколко дни с отворен мокет да изсъхне и събираш.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на баба си в дивия,онзи ден и аз го ядох,като открих че лаптопа ,който седи в краката на пасажера е мокър,подивях от яд,трябва ти подемник за да свалиш термо щита от дясно около средата над скоростната кутия,много гадно,аз реших проблема като свалих жабката,мокета се обръща малко ,намира се гадния маркуч,който на всичкото отгоре е и трудно достъпен,внимателно пъхаш тел или друго гъвкаво нещо за да отпушиш маркуча,от долу има нещо като подвижна тапа и тя се залепва от гняста.Караш после няколко дни с отворен мокет да изсъхне и събираш.

:gruebel::hilezh: :hilezh: :dance: благодариа колега ште провериа и ще пиша :hilezh::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неможах да го откриа пустиа отдушник :hilezh: :hilezh: :wall::huh: ште пробвам сас свалиането на джабката ако ниакои е запознат с това да пише благодарности/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под жабката се намира, и най-вероятно клапана (гумен е) се е задръстил с кал и тиня и не се отваря

ето тема по въпроса:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=102520&st=0&p=1565283&fromsearch=1entry1565283

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

конструктивно нещата са по различни при ц5,не са кото на б4.Ако не се справиш ,обади се да оправим работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...