Jump to content

пичове внимавайте и с познатите майстори


Recommended Posts

време беше де сменя маслото ама тоя пат се случи така ,че го смених на друго място щото сменях лагер на главина и така и така беше на крик,и какво да видя пробката на картера увати с некви конци сакаш водопроводчик я е навивал,майсторчето само погледна и каза че сигурно има някакав проблем и се оказа пряв,значи тия от сервиза дето досега ми сменяха маслото/щото повече няма да им се случи/ пренавили пробката и прецакали резбата и решили проблема с конците, абе нямам думи ,а сервиза е само за смяна на масла/ намира се зад лукойл до КАТ/да не говорим че досега не съм се интересувал какви маслени филтри са ми слагали /а се оказа че има значение/

абе простотия българска ама утре ще мина от там поне яките псувни да отнесат ебати даваш пари и не знаеш за какво.така че пичове внимавайте и с така наречените СПЕЦИАЛИЗИРАНИ СЕРВИЗИ :dance:

post-2557-1142281905_thumb.jpg

post-2557-1142281905_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами затова колега гледаш да си направиш резервацията предварително и колкото и да е тъпо - седиш и ги гледаш какво правят, така малко повечко се стараят.

Тъпа работа, щом и едно масло не могат да сменят :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,там ми сменят маслото от години и няма проблем.Ти сигурен ли си,че не е било така отпреди разпробито?И ако случайно Руменчо ти е прецакал резбата щеше да ти пренавие нова резба,да ти сложи друга пробка и въобще нямаше и да разбереш.А за маслените филтри/фирма производител,качество и смяна на пробег/ темата е дълга както тази за маслата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...