Jump to content

Дизел ?


Dental

Recommended Posts

Здравеите колеги!,

Предлагат ми нафта /крадена предполагам или там неква/ за моето Ауди на сносна цена-около 100-на литра.

Притеснява ме произхода на тази нафта,качеството й,и дали няма да направи някоя поразия по мотора???Вие какво мислите ама сериозно колеги :zustimm:

Колата е А4 1.9 ТДИ 1з мотор 90 кончета от 99 година.

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е жепейска, не знам да има проблеми. Щом не си сигурен в произхода по-добре не рискувай или поне мешай с обикновенна и ползвай добавки.

ПП. Сега другото. Риска за тебе. Ако те хванат от една до шест. Ако ти е сефте тарикатлък, под една, вероятно условно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах с червена от бдж-то предишната ми кола Пежо 306 2 години (40 000км),джипа се кара само с такава нафта вече 50 000км и мога да ти кажа че никога не съм имал ядове,даже напротив,като сипя на ОМВ и почва да пуши,пресецва и тн. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да мисля че е БДЖ,но не съм сигурен,червена е на цвят казаха

Може и някаква друга да е на която не е плащан акциз. Абе пази се да не те фанат с тубата, че ще има много да обясняваш. :zustimm:

... Сега другото. Риска за тебе. Ако те хванат от една до шест. Ако ти е сефте тарикатлък, под една, вероятно условно.

Е за една туба нафта чак да го осъдят... все пак дава пари за нея, а не я краде.... хората за коли минават с тоя номер, а какво остава за 20 кила нафта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...