Jump to content

АВТОРАБОТИЛНИЦА


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Предлагам авторемонти услуги на всякакви видове леки коли, основни и текущи ремонти, ходова част, силово предаване, спирачни уредби, тенекеджийски ремонти и др.

За някои колеги от форума съм познат от доста време. От почти една година време се отделих да работя сам.

Преференцялни цени за съфорумници и всички останали колеги с автомобили от VAG групата.

Сервиза се намира в кв. Левски ул. 564 зад "92 Обединено Детско Заведение" близко до автогара "Изток"

Телефон за връзка: 0879 321 145, работното време и седмица е без значение, притеснявайте ме по всяко време.

Поздрави Асен, олдтаймъра!

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата Oldtimer работи много добре.Смених си при него консумативите на A4-ката и съм страшно доволен.

Редактирано от audi 80 coupe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да кажа мнение за въпросната Автоработилница :hilezh: макар да карам Фолксваген мога да кажа ,че Асен си разбира от работата аз съм доволен от него,а който ме познава знае,че аз не доверявам колата си на случайни хора.А и времето прекарано там е забавно в сладки приказки.

п.п.Аси,трябва да дойда да снемиме дисковете и накладките,че май са се поизхабили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре "тунинга" идва за тампоните, за началото на другата седмица направо, че и едни скорости има за сваляне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре "тунинга" идва за тампоните, за началото на другата седмица направо, че и едни скорости има за сваляне.

Аз чух нещо за смяна на мотора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си чул да видим как ще дойдат жичките :respekt::bia:

Утре идвай за тея дискове, може и матизката да и тегля едно око.

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...