Jump to content

Каско и Гр. отговорност в ДЗИ - супер преференции и условия


Recommended Posts

колега можели да ми кажеш в коя компания става дума и да я сметнеш варху 8500лв.а не 7000лв.на две вноски.и го и каско.мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей отново, колега!

Офертата е само за ДЗИ.

За каско при 8500лв разсрочено плащане е 511.53лв, а за Гражданската е от 193.6 до 222лв в зависимост от възрастта на собственика.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега,би ли ми дал цена за ГО на Пасат 1998г,1.9 ТДИ

На 38г съм,за София + Зелена карта.Сега ГО ми е в ДЗИ,ако има значение.

Благодаря предварително. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Миналата седмица имах "честта" да изпробвам застрахователните услуги на ДЗИ чрез "Каско+" и не съм доволен.

За първи път ми се случва да завеждам щета изобщо, надявам се и за последен за ДЗИ.

Чукнаха ме централно на паркинг, нищо сериозно - само леко изкривен капак, който обаче вече не можеше да се отвори по стандартния начин(отваряше се само с махане на решетката) поради удара. Няма нужда да казвам, че виновника беше изчезнал. Та господата от ДЗИ не го признаха за щета. За да стане по-ясно напомням, че "Каско+" включва "Пълно каско" което гарантира "увреждане на застрахованото МПС в паркирано състояние от друго превозно средство;". Е да, ама друг път!

И което е още по несериозно - даже не ми се обадиха за да ми кажат, че не са ми признали щетата (говорим за изправяне на капак и боядисване = 150 лв.) която им бях посочил, а оставиха тази "чест" на момчетата от сервиза, които също признаха че има проблем с капака.

Сега ще си поема разноските разбира се сам, понеже таксата за каското не ми стигаше.

Вярно че щетата си е малка, но все пак ДЗИ не са толкова големи пичове за колкото се правят.

Поздрави,

Жорката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

Факт е, че всички застрахователни компании се опитват да намаляват щетимостта по каско по какъвто и да е начин (я чрез вратичка в закона, я чрез общите условия, сигурно понякога и без причина). Нормално е за компания като ДЗИ с огромен портфейл на каско клиенти да има и недоволни - от размера на обезщетението или от неплащане... Това, което съм се постарал да направя, е освен да договоря непосилно нисък размер на тарифните числа, поне да посъветвам клиентите си да вземат максимално обезщетение, колата да се оправи бързо и качествено и да спят спокойно. Аз се гордея, че по тия празници няма човек, който да ми се е обадил и да не съм му отговорил по отношение на щети - изгоряла кола, блъснати брони, огънати калници, откраднати автомобили - ако се наложи звъня където преценя, за да не попаднат хората в безизходица да са без кола и без пари. Има случаи, в които поради отказ от плащане, се ангажирах да се заведе дело срещу ДЗИ и по такъв начин, че да се спечели. Далече съм от мисълта, че може да се угоди на всички, радвам се обаче, че има и такива, които разчитат на мен и съм в състояние да им помогна.

Твоят случай съм убеден, че не е единичен и съм наясно, че за теб е от първостепенно значение. Важно е да отбележа, че не си застрахован при мен, но въпреки това мога да те посъветвам какво и как да правиш, за да се разреши проблема по по-добър начин в твоя полза. Ако решиш - напиши ми лично съобщение.

Жив и здрав,

Драго

Редактирано от Dreger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каското ви пращам по мейла и не се занимавам с куриери, разпечатвате полицата и всичко е 6+.

Колега здравей! Цена за каско за Ауди А3 1997 1,8Т LPG - и как ще стане като съм от Варна? . Досега беше в Интерамерикан 7000лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

От скоро с каското всеки застрахован ползва безплатна пътна помощ за България и при техническа повреда (товарене-разтоварване на автомобила + 25км пробег). Дори и през нощта.B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега , можеш ли да ме ориентираш за автокаско на Ауди А8 4.2 1999г. на разсрочено плащане?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега , можеш ли да ме ориентираш за автокаско на Ауди А8 4.2 1999г. на разсрочено плащане?

Благодаря.

около 600лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравей, колега!

Искам да попитам за каско и ГО за два автомобила:

Опел Вектра, 2000г. 2.0 136 или някъде там к.с. комби, клима, Г.И. Собственика е на 31г.

Санг Йонг Муссо от 2001г. 2.9 д около 120 к.с., /но не съм сигурен/ с клима и кожен салон, същия собственик /брат ми/

И за моята барака Ауди Б4 АВК/2.0 115 к.с./ Клима, Г.И. 92 набор аз съм на 34г.

Не знам дали имат значение екстрите/клима, кожа , АГУ/, но за всеки случей ги споменавам накратко.

Редактирано от zdravGo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Днес си поднових " каското " при колегата и съм много доволен от учтивостта и професионализма , с който работи :respekt: Аз съм още един доволен клиент на колегата Драго :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

пълно каско за ауди а6 2,8 - 193к.с. 1998г., с нормалните екстри, куатро, автомат, двузон. климатрон, подгрев. сед.,скоро и газификация, водача на 29г.(за еднократно и разсрочено),само ако бях видял 2 дни по-рано ама вече платих ГО за 1г., на каква стойност се оценява (за мен е около 5000лв.)

лека и до скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

Минималната застрахователна сума за този автомобил е 6000лв, ако сложиш и газов инжекцион - 7000лв.

За 7000лв вариантите ти са:

1. Еднократно плащане - 414,12лв

2. Разрочено плащане - 442,68лв

И в двата варианта имаш опция за ликвидация в доверен сервиз и по експертна оценка. Съпорт за щети и въпроси имаш 24ч в денонощието. Все още премиите са ниски, но съвсем скоро ще има завишение за автомобили с марка Ауди, тъй като статистиката сочи, че към момента се крадат най-много БМВта (вече цените бяха вдигнати) и Аудита.

Поздрави

пълно каско за ауди а6 2,8 - 193к.с. 1998г., с нормалните екстри, куатро, автомат, двузон. климатрон, подгрев. сед.,скоро и газификация, водача на 29г.(за еднократно и разсрочено),само ако бях видял 2 дни по-рано ама вече платих ГО за 1г., на каква стойност се оценява (за мен е около 5000лв.)

лека и до скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още премиите са ниски, но съвсем скоро ще има завишение за автомобили с марка Ауди, тъй като статистиката сочи, че към момента се крадат най-много БМВта (вече цените бяха вдигнати) и Аудита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За съжаление от 1ви май премиите по каско за автомобили с марка Ауди са завишени. Причината за това са масовите кражби на автомобили от любимата ни марка без конкретни модели. В тази връзка офертата на първа страница от 1ви май вече няма да е валидна. Все пак каквото мога да направя за вас - на линия съм 24ч в денонощието за изчезнали автомобили, палежи, криви джанти, спукани гуми, кирки в предния капак, асистиране при технически проблеми, вкл. репатриране от чужбина, както и всевъзможни други катаклизми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

При въпроси за котировки можете да се обръщате към мен, както по отношение на самата оферта, така и за издаване на полици! Само ви моля да ми пишете на лични съобщения като ми оставяте максимално данни за автомобила ви (а за "Гражданска отговорност" и вашата възраст). Отговарям на лични съобщения и се старая да съм бърз!

Поздрави!

Редактирано от blondeskiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...