Jump to content

Каско и Гр. отговорност в ДЗИ - супер преференции и условия


Recommended Posts

Уважаеми колеги,

Имам удоволствието да споделя радостта си от договорена преференциална оферта за „Ауди клуб България” и „Фолксваген клуб България” по застраховки „Каско” и „Гражданска отговорност” в ДЗИ. Офертата е с много ниски тарифни условия, като мога да гарантирам, че няма да бъде за сметка на качеството на услугата.

Ето извадки от нея:

Автомобилна застраховка „Каско +” в ДЗИ – тарифа за двата клуба, ползватели на адресите http://www.audibg.com/forum и http://www.vwclub.bg/forum (това означава не само собственици на автомобили с марки Ауди и Фолксваген):

За леки, лекотоварни автомобили и автомобили с висока проходимост при еднократно плащане:

- От 0 до 5 г. вкл. - 4.1% от застр. сума/действителната ст-ст;

- Над 5 г. до 8 г. вкл. - 4.5% от застр. сума/действителната ст-ст;

- Над 8 г. - 5.6% от застр. сума/действителната ст-ст.

За леки, лекотоварни автомобили и автомобили с висока проходимост при разсрочено плащане (до 4 вноски):

- От 0 до 5 г. вкл. - 4.3% от застр. сума/действителната ст-ст;

- Над 5 г. до 8 г. вкл. - 4.8% от застр. сума/действителната ст-ст;

- Над 8 г. - 5.9% от застр. сума/действителната ст-ст.

Застрахователната премия се изчислява като умножите стойността на автомобила си по съответната за автомобила ви тарифа. Действителната стойност на автомобила е договорима според Вашите желания.

Допълнителни преференции:

1. За територията на град София ДЗИ предоставя безплатно чрез подизпълнител услугата „заместващ автомобил” при частични щети по МПС, които ще се ремонтират в доверен сервиз „Аутомол” ООД – за периода на самия ремонт;

2. За територията на град София „ДЗИ – Общо застраховане” ЕАД предоставя безплатно чрез подизпълнител взимане на увредения автомобил от адрес и връщането му в след прилежащия ремонт в доверен сервиз „Аутомол” ООД;

3. Разбира се, клиентите ползват услугите на всички доверени сервизи на ДЗИ на територията на цялата страна (при минимална премия от 400лв, без значение годината на производство на МПС);

4. Помощ при ликвидация на щети – индивидуални и общи казуси;

5. Правни съвети;

6. Полиците (или вноските) ще ви бъдат донесени чрез куриер на посочен от вас адрес.

Застраховка „Гражданска отговорност”

При сключване (или сключена вече) на застраховка „Каско +” ДЗИ предоставя отстъпка от застраховка „Гражданска отговорност” на автомобилистите, в размер на 25% от настоящата, базова към момента тарифа на Дружеството.

Бих искал да подчертая, че тази отстъпка е приложима при собственик на МПС, който е на възраст над 25г.

За всеки Ваш въпрос по тази оферта или при желание за издаване на полици, моля да се свържете в работно време с Габриела Дойчева - 0886/555534, 02 958 1129 – лице за контакт в „Ди Би Финанс Консулт” ООД) или да ми изпратите лично съобщение във форума. Моля задължително да оставите телефон за връзка и имейл адрес.

При желание за издаване на полица „Каско” е повече от желателно попълването на „предложение-въпросник” в екселски вариант. Такова предложение ще Ви бъде изпратено по мейла.

Плащането на застрахователната премия или вноска става при получаването на полицата (или квитанцията), която ще ви бъде доставена от куриер на посочен от Вас адрес, по желано от Вас време - за територията на гр. София – безплатно (за всички останали градове и села – за ваша сметка) с наложен платеж.

Можете да намерите цялата оферта в прикачен към това мнение файл!

Поздрави!

Драго

Audi & VW Casco MTPL Offer.pdf

Редактирано от Dreger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако имате коментари, предложения, възражения също ще съм благодарен да ги чуя.

А и дали ви харесват услугите "заместващ автомобил" и "взимане и връщане на автомобила след ремонта му"?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега :) Може ли дами дадеш цени на гражданската отговорност и каско по отделно двете за ауди 80 В4 АВТ , колата е бензин моно инж. 90 к.с. 2000 кубика , 92 г. Мисля , че каското и в момента и е в ДЗИ и нямам заведени щети до момента . Те изтичат декември месец ама да знам какво ме чака , ще ги платя еднократно . Поздрави :zustimm:

п.с. на 27 години съм .

Редактирано от Milanski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При въпроси за котировки можете да се обръщате към мен, както по отношение на самата оферта, така и за издаване на полици! Само ви моля да ми пишете на лични съобщения като ми оставяте максимално данни за автомобила ви (а за "Гражданска отговорност" и вашата възраст). Отговарям на лични съобщения и се старая да съм бърз!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По-скоро предполагах, че ще отегчим останалите, но ОК, за мен не е грижа. Някой ако има въпроси, да пише :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Бих искал да ви уведомя, че маркирането на автомобили в ДЗИ отпадна, считано от 08.10.2011г. Сега при сключване на застраховка "Каско" е нужно преминаването на оглед, което е безплатна процедура, отнемаща 5 минути (+ времето за закарването на автомобила до специализирани пунктове).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега аз като съм към ДЗИ и каското ми изтича декември месец трябва тогава да махна старите стикери от стъклата и да мина само на оглед нали :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срокът за махане на стикерите от стъклата е септември 2012г. - като подновяваш полицата колегите ще ги махнат и няма да сложат нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега интересуваме гражданска на ауди купе 2.0 115 коня аз сам на 18 години. Мерси

Колега, в офертата за застраховане с приоритет е "каско"-то, защото именно то има истински добри качества като тарифи и допълнителни услуги. Записал съм, че офертата е и за застраховка "Гражданска отговорност" за собственици над 25г., защото тарифата на ДЗИ за собственици до 25г. е отказваща (над 450лв до 800лв). В тези случаи, за да бъда коректен като колега, предлагам най-евтината оферта на конкурентна застрахователна компания. Планирам да го правя и занапред. Ако имате желание, мога да проверя и да ви пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги Весели Коледни Празници!

Един въпрос и от мен:

Какво се случва, като колата, на която правя застраховка гражданска отговорност аз, се кара и от дъщеря ми, която е на по-малко от 25 год? Ако се случи произшествие, докато тя управлява колата, важи ли ГО????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още в РБългария застраховката се прави на колата, т.е. кой ще я кара нито застрахователната компания, нито държавата, я интересува. Що се касае до застрахователната премия (парите, които се плащат за застраховка) зависи от възрастта на този, на когото се води автомобила. Това горе-долу изглежда така в ДЗИ: под 25г. - сумите са огромни (над 450лв), между 25 и 35 са нормални, и за собственици на автомобили над 35г. е най-евтино. Факторите са разбира се и много други - начин на плащане, регистрация на автомобила, териториално управление...

В твоя случай, колега, при евентуално ПТП застраховката важи в пълна сила без изключение, а това че се води на твое име е по-евтиния вариант.

Колеги Весели Коледни Празници!

Един въпрос и от мен:

Какво се случва, като колата, на която правя застраховка гражданска отговорност аз, се кара и от дъщеря ми, която е на по-малко от 25 год? Ако се случи произшествие, докато тя управлява колата, важи ли ГО????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Гранична застраховка се прави единствено в офисите на застрахователните компании (в случая на ДЗИ):

- за 1 месец - 221.40лв

- за 2 месеца - 305.40лв

- за 3 месеца - 389.40лв

Поздрави!

Колега, дай ми моля те актуалната ви цена за Гранична застраховка на 2,0!

Мерси предварително,

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази оферта само за Ауди и Фолксваген ли важи ?

Ако важи дай оферта за Мерцедес Е250ТД 1998г. възраст на водача 55 год. в г. Благоевград за каско и гражданска комплект.

Редактирано от kukov_83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Не, офертата не важи само за марките Ауди и Фолксваген. Важното е, че тук си я видял.

Ето и офертата като за колега от Ауди форума:

1. Каско.

Като гледам как вървят такива Мерцедеси цената горе-долу е 7000-8000лв, калкулациите ще ги направя за 7500лв, а ти ще кажеш надолу или нагоре да дръпнем.

1.1. Еднократно плащане: 428.40лв

1.2. Разсрочено плащане: 451.35лв

Цените са посочени с покритие за България и Европейския съюз с вкл. данък

2. ГО (за регистрация на МПС в Благоевград и покритие България)

1.1. Еднократно плащане - 189.01лв

1.2. Разсрочено плащане - 224.02лв

Цените са с данък и вноски за Гаранционен фонд.

Как ти се струват цените и условията?

Поздрави,

Драго

Колега тази оферта само за Ауди и Фолксваген ли важи ?

Ако важи дай оферта за Мерцедес Е250ТД 1998г. възраст на водача 55 год. в г. Благоевград за каско и гражданска комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега добре са цените ама отценката 7000-8000 е много колата е 1998г. и на мен ми струва 4000лв.

Има ли възможност за по ниска отценка на колата ?

Колега дай един телефон за връзка.

Редактирано от kukov_83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да съм в грешка, но повечето цени на Е250 са над 6000лв. Мисля, че под 6000лв няма да успея да ти я договоря цената (дори това ми се струва много ниско).

Ако ти калкулирам като за 6000лв цените за каско са 342,72лв (еднократно) и 361,08лв (разсрочено плащане). И да добавя, че минимална премия за ликвидация за доверен сервиз е 408лв.

Изпращам ти телефона си на лично съобщение.

Поздрави

Колега добре са цените ама отценката 7000-8000 е много колата е 1998г. и на мен ми струва 4000лв.

Има ли възможност за по ниска отценка на колата ?

Колега дай един телефон за връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

А някакви отстъпки за Ретро автомобили има ли .Става дума за Форд Консул 1973 г. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Процедурата за ретро автомобили е доста сложна. Ако въпросът ти към каско на ретро автомобил е сериозен ще отправя запитване. Ще ми трябва копие на големия талон за регистрация и пресни снимки. Тарифата за едно БМВ 1969г. беше 10%, ако те устройва ще работя за теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега здравеи някакав орентир за каско и гражданска на,ауди а6 ц5 2000г.1.9.тди всички вазможни екстри за модела.мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

Ето ориентира:

1. Каско: За застрахователна сума около 7000лв еднократно плащане е 400лв и разсрочено плащане 422лв (бих препоръчал 408лв премия заради ползването на доверен сервиз);

2. ГО: Ако направиш и каско премията по ГО е ориентировъчно 163лв до 187лв в зависимост от възрастта на собственика с предоставена отстъпка за шофиране на автомобила само в България при еднократно плащане. При разсрочено сумите по ГО са горе-долу с 15% повече.

Поздрави,

Драго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...