Jump to content

купувам Ауди coupe quattro do 1000 лв


Recommended Posts

купувам въпросния автомобил може и с повреда в двигателя давам до 1000 лв зависи от състоянието газови инсталации джанти касетофони mp3/4 не ме интересуват...:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да а аз имам предвид:

-без салон-250 лв

-без скорости-300 лв

-без диф-100 лв

-без фарове-200 лв

-без броня-100 лв

-без уреди-100 лв

Какво да ти кажа, колега, подготви се с много търпение и да гледаш неземни варели...Имаше едно единствено купе куаттро за 600 кинта, но беше тотален дарак и без регистрация.Желая ти успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е колега ....май ще се ориентирам към нещо цяло а ДВГ-то ще се маха то е ясно все пак трябва да се сложи расовия 5-ак с турбо ...и competition ми се прави ама ....coupe стои по-хулиганско....

Другия вариант е да се търси нещо в Италия ,то там тези коли вече отдавна ги нямат за нищо ....аз затова предложих 1000 ,защото транспорта е 600 и ако се вземе за около 200-300Е .....ама са си едни болни мечти..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми проучи малко за колите от вида в чужбина, защото ще се изненадаш доста. :huh: Искаш екзотична кола, а за проект е хубаво и да е запазена...Бих те посъветвал да събереш едни 7-8 хилки и да ходиш да си купиш едно с2!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се сдобих с въпросния мотор... и кутия на RS2 намерих и мисля да изчакам за малко по-лачен "варел"...аз по-принцип се бях навил за B2 quattro ама са още по-голяма мъка...за намиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...