Jump to content

Google Chrome, проблем


Recommended Posts

Имам няколко регистрации в сайта на М-Тел и проблема е там, че уж Chrome ми запазва паролите, а когато кликна върху прозорчето за логване не ми излиза нищо. Тоест трябва всеки път да си пиша името и паролата, което адски ме дразни.

По други сайтове проблема отсъства.

Погледах в запазените пароли от менюто и там си фигурират, тези от М-Тел. Изтрих ги и сега въобще не ми и излиза и лентата, която ме пита дали искам да запази паролата за сайта.

Опитах дори да изтрия браузъра + потребителските данни, след което го инсталирах отново и проблема си е отново на лице.

Някакви предложения ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

логина в ментелския сайт е с captcha код който се променя на всяко презареждане на страницата, така че няма как да го запомниш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали с някоя добавка към браузъра няма да се получат нещата ? Тъй като Firefox ми запазва паролите там както във всички останали сайтове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

логина в ментелския сайт е с captcha код който се променя на всяко презареждане на страницата, така че няма как да го запомниш

Здравей колега, виж в настройките на бразъра Хром "chrome://settings/personal" с десен бутон се влиза за тези настройки.

Има две опции, "Пароли

Да се показва предложение за запазване на паролите

Паролите да не се запазват никога"

П.С.Иначе анти бот captcha не пречи за запомняне на паролите.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройките са ми по подразбиране. Във всички останали сайтове, нямам проблем със запазването на пароли, единствено M-Tel.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би, да си "отхвърлил" да ти запомни паролата за този сайт?

Редактирано от Bogo®
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на сайта на М-тел помни юзърнейма и паса, но няма как да се логнеш автоматично, именно заради генериращия се автоматично всеки път, нов "анти-бот" код... :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се логвам автоматично. Искам просто, когато кликна на полето "Потребителско име" да ми излиза потребителското име, а след като го избера да ми въвежда автоматично паролата.

Не съм отхвърлял запазването на паролата. Първия път, след преинсталацията на браузъра ме пита дали искам да ми запази името и паролата, избрах да я запази и до там беше.

Сега погледах, че в запазените пароли, въобще не съществуват данните ми от М-Тел ... gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се логвам автоматично. Искам просто, когато кликна на полето "Потребителско име" да ми излиза потребителското име, а след като го избера да ми въвежда автоматично паролата.

Не съм отхвърлял запазването на паролата. Първия път, след преинсталацията на браузъра ме пита дали искам да ми запази името и паролата, избрах да я запази и до там беше.

Сега погледах, че в запазените пароли, въобще не съществуват данните ми от М-Тел ... gruebel.gif

Ето виж, тук е добре обяснено Пароли за уебсайтове

Редактирано от Bogo®
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

И аз имах същия проблем със сайта на М-тел. След едночасово търсене намерих решение в един сайт. Има сайтове които имат autocomplete=off flag и затова хром-а не запомня паролата. Решението е с добавяне на разширението за Google Chrome -> Autocomplete = on 1.0 който включва autocomplete=on

https://chrome.google.com/extensions/detail/ecpgkdflcnofdbbkiggklcfmgbnbabhh

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем със сайта на М-тел. След едночасово търсене намерих решение в един сайт. Има сайтове които имат autocomplete=off flag и затова хром-а не запомня паролата. Решението е с добавяне на разширението за Google Chrome -> Autocomplete = on 1.0 който включва autocomplete=on

https://chrome.googl...ggklcfmgbnbabhh

От като бях пуснал темата, нямаше никакво развитие и просто спрях да се мъча. Бях намерил една програма за автоматично попълване, която ми изкара нервите за няколко часа и я изтрих.

Сега с тази добавка е наред всичко.

Сърдечно ти благодаря ! bia.gif

ПС. Чудно ми е, защо не е така по подразбиране самия браузър ?gruebel.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега с тази добавка е наред всичко.

Сърдечно ти благодаря ! bia.gif

ПС. Чудно ми е, защо не е така по подразбиране самия браузър ?gruebel.gif

За нищо, важното е че си се оправил! Всичко най-добро!

Редактирано от Morskiq222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според вас - как стои въпроса с

http://www.offroad-bulgaria.com/forum.php

Паролата ми е запазена, но не ми я предлага в никой случай.

Сложих Autocomplete = on, но няма никакви промяна.

Някакви идеи ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според вас - как стои въпроса с

http://www.offroad-bulgaria.com/forum.php

Паролата ми е запазена, но не ми я предлага в никой случай.

Сложих Autocomplete = on, но няма никакви промяна.

Някакви идеи ?

И при мен е така, но не бях забелязал, понеже съм сложил чавка в -> Помни ме? и си стоя логнат. :)

Нямам идея, предполагам е от самия сайт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Да ползвам темата....

Колеги, може ли да ми кажете какво да направя, за да ми копира снимки ,а не техните УРЛ адреси с малки такива.Давам десен бутон в/у снимката после "копи",на на мястото където искам да я поставя нищо не се копира след "пейст".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте пак! :flipoff:

Та браузъра започна да ми дърпа много от РАМ-а(имам една програма която постоянно показва свободната РАМ) Като отворя три -четири таб-а и компа сгъва.Ако не мога да го оправя ще се мятам на опера,НО....... Ударих на камък с експортирането на отметки.

Обяснявайте по-подробно :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...