Jump to content

nokia 6110 navigator


Recommended Posts

купих си телефона преди 2 3 дни и немога да му подкарам навигацията не знам как да му направя настройките дане взима пари ами да е през gps-a който е вграден ако някой може да ми помогна ще съм му благодарен :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този има ли вгаден чип? :hilezh: Ако има в менюто ти A-GPS го отмаркирай.Само GPS а не дърпа трофик.Ааа,ама ти си с нокия мапс навигация,някой нокиист да каже.Май картите струваха пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами преди време един приятел имаше същата нокиа и работеше през GPS-спътник.

аз точно това искам да разбера кака да си инсталирам програма и коя ако някой знае да помогне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Настройки -> Интернет -> Връзка и го оставяш на офлайн. Гармин или Сиджик няма ли да са по-добре от Овимапс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в Настройки -> Интернет -> Връзка и го оставяш на офлайн. Гармин или Сиджик няма ли да са по-добре от Овимапс?

Те гармин и сиджик ще са по-хбави ама въпроса е с какъв софт може да бачка симбиана.Мисля само ови мапс беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На следващия Навигатор тръгват и двата - Сиджик и Гармин, невярвам този да е толкова архаичен Симбиан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 години го имах същия,и бях с Гармин.Работи без проблем с него,даже и с гласова навигация на български.За съжаление не пазя файловете за инсталация,но с сигурност ако потърсиш ще ги намериш в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...