Jump to content

Салон за А6Ц4 комби (авант)


ANZAK

Recommended Posts

колеги трябва ми такъв салон заедно с корите на вратите за предпочитане спортния или С-ков не знам как точно се води или обикновен на прилична цена интересуват ме само текстилни салони не ми предлагайте кожени моля прилагайте и по някоя снимка за контакт ЛС или 0898438053

Редактирано от ANZAK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги трябва ми такъв салон заедно с корите на вратите за предпочитане спортния или С-ков не знам как точно се води или обикновен на прилична цена интересуват ме само текстилни салони не ми предлагайте кожени моля прилагайте и по някоя снимка за контакт ЛС или 0898438053

имам перфектен салон за 100 тица но е седан има то4но една забележка на 6офиорската седалка (скъсано кръгче голямо колкото джанка) корите са 4ерни снимка за момента нямам но нито са раздарпани нито са се отлепили от дунапрена които е вътре с две думи перфектен тел 0877051502 емо цена нз 6те се догожорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам перфектен салон за 100 тица но е седан има то4но една забележка на 6офиорската седалка (скъсано кръгче голямо колкото джанка) корите са 4ерни снимка за момента нямам но нито са раздарпани нито са се отлепили от дунапрена които е вътре с две думи перфектен тел 0877051502 емо цена нз 6те се догожорим

ето какав е салона 1 к1м 1

post-61951-0-16512000-1316518568_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...