Jump to content

Карбуратор на В3 1.8


isoo80

Recommended Posts

Ами някои колеги казват, че можело и без да се сменят.Трябва първо това да се провери,явно се монтират различни видове колектори или неговите са били сменяни някога ,иначе последният път когато правихме тази интервенция при нас се наложи да се сменят но момчето си ги купи със все карбуратора всичко 120лв. + някаква гарнитура за колекторите която май беше около 30лв. ,но тук не съм много сигурен.

здр колеги неможах да намеря колектори за кеихин2 имаи4е 6тесе откажа от него и ми предложиха карб от голф с ра4ен смука4 дали сте стане на аудито NE мотор и дали 6те трябва пак да преспособявам не6то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Ч не е 4, 6 не е Ш, пише се Щ, когато казваш ШТ=Щ!!! :rolleyes:

2. Има препинателни знаци=> ",", ".". Поне тях ги ползвай... :hilezh:

3. Ремонта на твоя ще излезе същата цена, колкото да търсиш друг, с колектори и т.н.(да не забравим и главоболията).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колеги неможах да намеря колектори за кеихин2 имаи4е 6тесе откажа от него и ми предложиха карб от голф с ра4ен смука4 дали сте стане на аудито NE мотор и дали 6те трябва пак да преспособявам не6то

Той пак може да е Кейхин 2 провери го,иначе ще стане няма друг освен Кейхин който да се вгражда на Голф,би трябвало да е Кейхин 1.Трябва да стане :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Той пак може да е Кейхин 2 провери го,иначе ще стане няма друг освен Кейхин който да се вгражда на Голф,би трябвало да е Кейхин 1.Трябва да стане :zustimm:

здр колеги намерих вапросния карбуратор пак е кеихин1 свален от пасат но има малко разлика вижте на снимката маркираното в 4ервено има траби4ки на затапеното место а маркираното с синио нямам тоя вакум клапан които е зака4ен на гаста моля пи6ете

post-62025-0-21724400-1323623747_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Той пак може да е Кейхин 2 провери го,иначе ще стане няма друг освен Кейхин който да се вгражда на Голф,би трябвало да е Кейхин 1.Трябва да стане :)здр колеги извинявамсе за правописа но намерих друг карбуратор пак е KEIHIN1 но има две трабички които излизат от него и незнам как даги варжа даите схема на вакуумите и тая траба е затапена с маркуч на втората снимка

мерси предварително

post-62025-0-01015000-1325003814_thumb.j

post-62025-0-62836100-1325004325_thumb.j

Редактирано от isoo80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да отбележа, че дори всичко да пасне при замяната на кейхин 1 с кейхин 2, задължително трябва да се смени кутията на въздушния филтър, защото отворите към нея са с различен диаметър и не са взаимнозаменяеми.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здравейте колеги как и по какво да познаиа какав е модела на карборатора ми

имам малко проблеми и ще ги споделя но незнам какав е модела

бл ви преджарително ако искате ми оставете саобщ. на е-мейла a4kata_bg7@abv.bg

аудито е 89 г предполагам че го водиат B3 несам сигурен :rolleyes: аз само подарйам а жената кара хахахаха

Редактирано от ATANAS DIMOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Карбуратора е Кейхин 1.ПРосто е по-различна модификация разлики няма,даже е по-опростен откъм ваууми.Слагай го и не се филмирай повече.Дай по-подробни снимки да ти кажа как да наредиш вакуумите и това е.Ако имаш проблеми пиши.Кейхин 2 е много по-различен и трябва да си сляп да не го различиш....те нямат никаква прилика с Кейхин 1 на пръв поглед :zustimm:

П.С. Клапана не ти трябва,а снимките са просто уникални всичко се вижда на тях :lol: дай да изкопаем от някъде...щракни нещо ново :rolleyes:

Редактирано от paccci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...