Jump to content

Продавам си каляската!


Recommended Posts

Дойде времето да се разделя с моята красавица, защото вече ми отесня и си издирвам малко по-нова А6-ца. Ето повече информация за автомобила:

Audi A4 1.8T

Дата на производство януари 1998 г.

Тип двигател Бензинов

Мощност 150 к.с.

Скоростна кутия Ръчна

Категория Седан

Пробег 216000 км

Цвят Черен

• 4(5) Врати

• ABS

• Airbag

• Аларма

• Бартер

• Бордови компютър

• Газова уредба

• Ел. Огледала

• Ел. Стъкла

• Застраховка

• Имобилайзер

• Климатроник

• Ксенонови фарове

• Лети джанти

• Металик

• Сервизна книжка

• Серво управление

• Стерео уредба

• Тунинг

• Центр. заключване

Автомобила е с фейслифтови фарове и стопове, с би ксенон , новото табло и новия волан(само фаровете са сменяни от мен, другото си е оригинално). Цялостно пребоядисана преди 2 месеца (поради натрупали се дребни драскотини, дупки от камъчета и т. н. ). Цвета е черен със златна перла, която се вижда на слънчева светлина. Изцяло сменена музикална уредба(предна линия двукомпонентна система Бошман, задна линия Пайнер 25см 3 лентови говорители, усилвател Блаупункт, CD/MP3 Sony). Преди 2000км е монтиран чисто нов конусовиден спортен филтър KN. на 205 000км е сменен комплект съединител, притискател и лагер на SACHS(оригиналния го пазя) Газов инжекцион БиГаз след пълна профилактика на редуктор, инжектори и всички видове клапани. Като цяло колата е в перфектно състояние, на 216 000 РЕАЛНИ километра, които мога да докажа със сервизна книжка, водена от мен още от първия ремонт, в която е описано всичко, което е правено по колата. Отделно имам и оригиналната сервизна книжка, която е водена до 70-80 000км, 3 оригинални ключа + пластмасов макет на ключа, в случай, че се загубят и трите да може да се направи нов ключ по този макет. Като цяло автомобилът е в перфектно техническо състояние и никога не са пестени пари за поддръжката му! Интересувам се от бартер за А6 1. 8Т около 2000г

Снимки:

025192858-thumb.jpg?r=0 025192867-thumb.jpg?r=0 025192874-thumb.jpg?r=0 025192848-thumb.jpg?r=0 025192847-thumb.jpg?r=0 025192832-thumb.jpg?r=0 025192822-thumb.jpg?r=0

Още много снимки на колата можете да намерите тук.

Цена 7300лв

Телефон за връзка 0899/917 884 Димитър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбината си е екстра. Имаше проблем с така наречената "паричка", но проблема е отстранен и турбината работи перфектно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колата вече е подготвена за зимата и е с нови предни накладки, нови предни гуми(Кleber Кrisalp HP2 ДОТ 2011), втори комплект железни джанти(малко е грозничка с тези джанти, но си търся тасове), нов антифриз(след промивка на системата), нови маншони на каретата, нов пластмасов тройник за антифриза(този прословутия зад двигателя). Очаквам да й пристигне нов комплект 55-ватов ксенон на 5000К за късите.

П.С. Само изброеното тук е около 600-700лв без ксенона... :steinigung:

Редактирано от MuTaKa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нова цена 6800лв!!! Вече е монтирано новото ксенонче 55В 5000К. Другата седмица я чака цялостна ревизия на предницата и нови дискове, което е включено в цената!

Редактирано от MuTaKa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 6300!!!!

здравей колега изглежда хубава каляската ти :bia: кажи ми как и е разхода на газ ??? и какъв и е данъка за тея 150 коня :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Не само изглежда, ами и наистина си е хубава. В момента разхода, който ми дава е около 16 градско в София, в което са включени най-големите задръствания сутрин и вечер. Данъка на колата е около 220-230лв. Ако те интересува още нещо не се притеснявай да питаш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Временна оферта 5999лв!!!! В най-скоро време я очакват нови свещи, които също са включени в цената. Платено каско и гражданска отговорност до май месец 2012г. Технически преглед също до май 2012г. Това не са малко разходи, които са спестени за новият собственик.... Маслото и филтрите са на около 500км...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите свещи вече са поръчани и в четвъртък ще бъдат монтирани! Продавам доста запазена и перфектно поддържана кола, цялостно пребоядисана в уникален цвят, на абсолютно реални километри, а няма интерес. Къде е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е проблема?

Привет Колега,

Ще ти кажа лично на мен какво не ми харесва (какво ме съмнява) в обявата ти.

По външния вид не ми допада логото на капака и цвета на джантите, но това си е до въпрос на вкус.

Повече ме притеснява факта, че продаваш кола, която си пребоядисал преди 2 месеца. От тук идват съмненията за нещо нередно - удар или нещо сериозно по двигателя и тн. Другото е, сменения съединител преди 10 000 километра и реалните 216 000 километра. Имаме на лице и добър газов инжекцион. При така изброените доводи, ако въпросната кола беше моя нямаше да я продам в близките 3-4 години. Или просто нямаше да наливам пари в нея (пребоядисване/съединител).

PS: Колега, нямам нищо лично, просто реших да отговоря на въпроса ти :hilezh: . Успех с продажбата :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора ти колега. И аз ако бях на твое място щях да мисля по същия начин. Истината е, че когато я пребоядисвах си бях просто студент и купуването на друга кола за мен беше просто мечта. Поради тази причина винаги съм се старал колата ми да изглежда и да бъде възможно в най-добро състояние. Малко по-късно започнах да работя. Стигнах до момента, в който вече мога да си позволя друга кола и затова продавам тази. Що се отнася до удари по колата с ръка на сърцето мога да кажа, че колата има само 2 и то удар е доста силно казано за тях. Първия беше благодарение на една жена, която уж я била нападнала котката и. След като и се хвърлила на врата врътнала волана и се пообърса в моята кола, която беше паркирана пред блока. Резултата беше крив калник и шофъорска врата. И двете ги смених без да са правени каквито и да е опити за изправяне или китосване, защото не исках да има и грам кит по колата! А втория "удар" е от преди 10-тина дни. На едно кръстовище, благодарение на уникалните ми умения, да се заглеждам по готини мацки докато шофирам :rotcol: се бутнах точно в една такава с едно нисанче. Резултата все още може да се види на колата, а именно: Леко ожулена предна броня и фар, като това се оправя без никакъв проблем с едно пастиране. Оценката на застрахователите за щетата е 25лв :hilezh: , което е достатъчен показател за това колко е сериозен удара. Който не вярва мога да му покажа и смс-а, с който ме канят да отида да си ги взема. В петък бях на диагностика при Жоро от Суходол, който вече е на Борис. Проблемите, които намери на колата бяха следните: 1. Свещи почти за смяна 2. Гарнитура на главата почти за смяна и 3. 2-та маркуча на картерната вентилация. Въпреки упреците, които получих от приятелите ми ("Ти трябва да си луд да наливаш пари в тая кола.. Нали я продаваш?!" или "Ей сега ако отидеш и ги смениш тия неща ще те призная за пален идиот" и други от сорта) 1 и 2 вече са при мен, благодарение на колегата КОКО 100 С4, а 3-то направо Жоро ще го поръча, за да сме сигурни точно кои маркучи трябват и ако деня ми се развие по план ще бъдат сменени до довечера. Ами това е от мен. Надявам се да съм разсеял малко съмненията около това каква кола продавам. Ако все още има такива нито хапя нито искам пари за оглед. Знам какво продавам и нямам какво да крия, затова който има желание може да заповяда, да я огледа, да я покара и тогава вече ще е наясно, че нито има сериозна повреда или удар или каквото и да е друго.

П.С. Колата вече е на 223 000км, а не на 216 000.

Редактирано от MuTaKa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече са сменени свещите, гарнитурата и някакво S-оберазно коляно на картерната вентилация. След това пак направихме диагностика и всичко е перфектно вече(смесообразуване, ламбда сонда, дебитомер и т.н.). Ето една снимка и "под капака" <_<025804521-thumb.jpg?r=0 Момчето, което ми сменяше гарнитурата каза, че по-чист двигател не е виждал и беше наистина изненадан, като махна капака на клапаните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На капака колега!

Празнична и последна оферта 5500лв. :zustimm:

Вече е след ремонт на предницата, защото леко се поразтропа. Сменено е всичко, което беше заминало и всичко, което беше "тръгнало". Предницата е в идеално състояние и няма да има никакви грижи с нея в скоро време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вече съм си харесал "новата" кола и ми трябват пари, за да я купя, цената пада на 4999лв или 4499лв без газовата, озвучението и спортния филтър. Сега е момента някой да се сдобие с перфектна кола на перфектна цена!

Скоро открих, че имам вежди за фаровете и спортна решетка без емблема, които подарявам с колата, защото на мен така и не ми остана време да ги монтирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...