Jump to content

Проблем с автоматик ауди А6 С4 2.5 TDI


miro91

Recommended Posts

Здравейте колеги. Проблемът се появи изведнъж. :gruebel: Наложи ми се да дам назад, нещо изщрака и дотам беше задна скорост. Потеглянето напред си беше нормално, само че вместо да реди 1,2,3,4 форсира се на 1-ва прескача 2 и отива на 3-та, а след 3-тата дава на 4-та, обаче на нея все едно съм на свободна и се чува някакъв шум от скоростната кутия. Някакви мнения колко голяма е белята, заслужава ли си да се ремонтира или е по-добре да се минава на ръчна скоростна кутия? Благодаря предварително. :hilezh: Колата е А6 С4 2.5TDI AAT мотор без куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя белята може да не е много голяма, но това може да се разбере само като се разглоби кутията. Ако преди това е вървяла като хората, значи най- вероятно е за смяна на дискове и уплътнения. Аз ремонтирах моята защото спря задната скорост, напред си вървеше, въпреки това смених всички дискови пакети и някои уплътнения и дреболии и ми взеха 1020 лв ( 500 труд и 520 части). Това без сваляне/махане на кутията от купето , масла, филтър и гарнитура. Грубо ми излезе 1500 лв. Може да потърсиш 2- ра употреба, вървят около 500 лв за тея коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...